AnimeKeyfi - Türkçe Anime & Manga

Orjinalini görmek için tıklayınız: RAR Dosyalarının şifresi nedir?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sitede baya bir gezdim ama indirdiğim animelerin şifrelerinin ne olduğunu bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
Şifresi hatalı olan konuları "BİLDİR" butonunu kullanarak iletirseniz, daha hızlı yardımcı olabiliriz.
(18.02.2017, Saat:22:31)zagato Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sitede baya bir gezdim ama indirdiğim animelerin şifrelerinin ne olduğunu bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Hatalı olup olmadığı hakkında bir fikrim yok, zira temelde hatalı olabilecek şifreyi bilmiyorum :)
İndirme Linkleri şifresizdir.
Muhtemelen başka bir sıkıntı vardır.
Hangi başlıkta sıkıntı çektiyseniz söyleyin ilgilenelim.
Ömrü geçmiş "copy.com" linklerinden bahsediyor olabilir misiniz? Öyleyse; ilk mesajımda söylediğim geçerliliğini koruyor.

Dagashi Kashi adlı seriyi rar dosyası olarak Megaupload dan indirdim. Ancak rar dosyaları şifresiz açılmıyor. Muhtemelen telif hakkına takılmaması için uploader tarafından şifreli yüklenmiş. İşte bu dosyaların şifrelerini rica ediyorum :)

[Resim: GBQLVZ.jpg]
Kod:
animemangatr.com veya www.animemangatr.com
olması gerekiyor. Benim hatam, eklemeyi unutmuşum. Bu uğraştırıcı durum için üzgünüm.

edit : @Yosun'un söylediği hâlâ geçerli. Bize ait linklerde/projelerde şifre bulunmamaktadır.
(19.02.2017, Saat:00:20)psikonevroz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
Kod:
animemangatr.com veya www.animemangatr.com
olması gerekiyor. Benim hatam, eklemeyi unutmuşum. Bu uğraştırıcı durum için üzgünüm.

edit : @Yosun'un söylediği hâlâ geçerli. Bize ait linklerde/projelerde şifre bulunmamaktadır.

www.animemangatr.com işe yaradı. Teşekkür ederim.[/code]
Kolay gelsin