Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Görüntüleme Modu Konu Görünümü | Tam Görünüm
Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru 2.Sezon

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

galen
*Kira is Justice*

Üye2

width=200 height=200

Yorum Sayısı:   69
Rep Puanı:   0
Şu anki Konumu:   Çevrimdışı
Yorum Sayısı: 69

Anikeyf Puan: 439.74Ap

Ruh Hali: Neredeyim
Yorum: #1
Bug Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru 2.Sezon - 19.10.2014, 12:50

Uzun zamandır ikici sezonunun olacağı söylentisi dolaşan serinin 2015 yılının nisanında ikinci sezonunun geleceği duyruldu.
Yahari Ore no Seishun light novel olarak Wataru Watari tarafından kaleme alınmıştır. Rechi Kazuki’nin resimleriyle 2012 yılında Big Gangan dergisinde manga olarak serileştirilmiştir. Ai Yoshimura yönetmenliği ve Brains Base stüdyosuyla 2013 yılında animeye uyarlanmıştır. Anime serisi dışında tek bölümlük OVA bölümü ve PlayStation Vita için uyarlanmış oyunu vardır.İşte bunlara ikinci sezon ekleniyor.

[Resim: 767cUYV.jpg]

Hachiman Hikigaya(Hikki) sosyalleşmeyi gereksiz gören, kız ve erkek arkadaşlar edinmekten kaçınan problemli bir lise öğrencisidir. Ortaokulunda yaşadığı bazı tatsız tecrübelerden sonra kendini sosyal ilişkilere kapatarak onu kimsenin tanımayacağı, kendi bölgesinin dışındaki bir liseye gitmeyi tercih eder. Hikigaya yeni okulunda da değişmez sınıf arkadaşlarıyla arasına mesafe koyar ve bu durumu öğretmeni tarafından fark edilmesi üzerine asosyal sürdürdüğü hayatı değişime uğrar. Öğretmeninin zorlaması üzerine Hikigaya, “Hizmet Kulübüne” katılır. Hizmet Kulübü, okuldaki problemli öğrencilerin sorunlarını çözmek için kurulmuş bir kulüptür. Kulüp başkanı ise Hikiyaga gibi sosyalleşme problemi olan okulun en gözde kızlarından Yukinoshita Yukino’dur. Kulübün ilk müşterisi ve daha sonra yaşanacak bütün olaylara dahil olan Yui Yuigahama ile bu uyumsuz 3 kişilik grup kendi gibi problemli kişilerin sorunlarını çözmeye çalışırken farkında olmadan kendilerine de değinirler.Bazen hangi insan evladı bu şekilde düşünür ulan dedirtmiş bir seridir.

[Resim: R6pVzZ.jpg]

Son Olarak Hikigaya-kun dan özlü sözlerle bitirelim:

-"Hep bu şekilde yalnız yaşamayı istemişimdir,hiç arkadaşım olmasın,asla kimseyle konuşmayayım,kimseyle vakit harcamayayım.Umuyorum bu sene o şekilde olacak yada mecburum bunu yapmaya.
Yalnızlık; "Güçtür,Bireysel olarak karar vermedir,kimse seni takip etmez-seni sorgulamaz ve kimse senin için kavga etmez yada kimse için kavga etmezsin " hep böyle olmasını istemişimdir 6.sınıftan beri.Çünkü 6.sınıfta ben "Gerçek arkadaşların bile ne kadar değersiz olduğunu gördüm".Aslında başından beri teksindir -İnsan bir birey olarak doğar ve bir birey olarak ölür- ama kimse bunu kabul etmez,etmeye yanaşmaz.Herkes küçüklükten beri arkadaşların ne kadar önemli olduğunu vurgular ama benim için arkadaş kelimesi sadece "Senin yüzüne karşı ikili oynayan,gerektiğinde seni satan,sadece kendisi yalnız kalınca eğlenmeye gelen,ciğeri beş para etmez" kişilerdir. "

[Resim: pYNoJJ.jpg]

-Ben kibar kızlardan nefret ederim.Onlarla sohbet edince
meraklanıyor, mesajlaşınca huzursuz hissediyorum.Telefonla
konuşmuşsak yüzümde aptal bir sırıtmayla, arama geçmişine
bakıp duruyorum.Ama biliyorum.Kibar oldukları için böyle
davranıyorlar.Bana karşı kibar olan başkası için de kibardır.
Ama her zaman, kendimi bunu unutmuş halde buluyorum.
Eğer gerçek zalim bir metres ise, eminim ki yalan kibar
bir kızdır.Bu yüzden, kibarlık bir yalandır.Sürekli beklenti
içinde oldum, sürekli yanıldım.Bir yerden sonra ümit etmeyi
bıraktım.Tecrübeli yalnız, tekrar aynı hataya düşmez.Yüz
savaştan sağ çıkmış yalnız bir savaşçı.Bu yüzden, ben her
zaman kibar kızlardan nefret edeceğim.

-"Konu kaybetmekse ben en güçlüyüm"

Biraz anime tanıtımı gibi oldu.Çok sevdiğim biri seri olduğundan olsa gerek.Kusura bakmayın Shy
Source: Shougakukan

[Resim: tumblr_mj9sj4RrYw1rcj8eco1_500.gif]
Alıntı

Faker
Yeni Üye

Üye Grubu

Yorum Sayısı:   5
Yorum Sayısı: 5

Anikeyf Puan: 966.00Ap

Ruh Hali: Yok
Yorum: #2
Cvp: Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru 2.Sezon - 20.07.2018, 16:29

Teşekkürler
Alıntı

kereviz
Yeni Üye

Üye1

Yorum Sayısı:   45
Yorum Sayısı: 45

Anikeyf Puan: 5,099.00Ap

Ruh Hali: Yok
Yorum: #3
Cvp: Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru 2.Sezon - 27.07.2018, 22:37

teşekkürler
Alıntı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  UtaPuri-Maji Love 3000% Geliyor! goldangel 2 1,462 05.07.2017 20:36
Son Yorum: Anime44
  Diabolik Lovers 2.sezon geliyor! yabancikiz 16 7,523 15.08.2015 09:42
Son Yorum: Ruby
  Diamond No Ace 2. Sezon Duyuruldu Eyeshield 1 1,861 07.04.2015 15:48
Son Yorum: Eyeshield
  Noragami İkinci Sezon Geliyor! Eyeshield 3 2,267 31.03.2015 22:07
Son Yorum: karadevil52
  Working!!'e 3. Sezon Rurouni 4 1,676 27.01.2015 18:21
Son Yorum: Bardura

Hızlı Menü:

İletişim | forum.Animekeyfi.tv | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi