Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru 2.Sezon

  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • Beğen
0
Konuyu Beğen
2
#1 Bug 
Uzun zamandır ikici sezonunun olacağı söylentisi dolaşan serinin 2015 yılının nisanında ikinci sezonunun geleceği duyruldu.
Yahari Ore no Seishun light novel olarak Wataru Watari tarafından kaleme alınmıştır. Rechi Kazuki’nin resimleriyle 2012 yılında Big Gangan dergisinde manga olarak serileştirilmiştir. Ai Yoshimura yönetmenliği ve Brains Base stüdyosuyla 2013 yılında animeye uyarlanmıştır. Anime serisi dışında tek bölümlük OVA bölümü ve PlayStation Vita için uyarlanmış oyunu vardır.İşte bunlara ikinci sezon ekleniyor.


[Resim: 767cUYV.jpg]

Hachiman Hikigaya(Hikki) sosyalleşmeyi gereksiz gören, kız ve erkek arkadaşlar edinmekten kaçınan problemli bir lise öğrencisidir. Ortaokulunda yaşadığı bazı tatsız tecrübelerden sonra kendini sosyal ilişkilere kapatarak onu kimsenin tanımayacağı, kendi bölgesinin dışındaki bir liseye gitmeyi tercih eder. Hikigaya yeni okulunda da değişmez sınıf arkadaşlarıyla arasına mesafe koyar ve bu durumu öğretmeni tarafından fark edilmesi üzerine asosyal sürdürdüğü hayatı değişime uğrar. Öğretmeninin zorlaması üzerine Hikigaya, “Hizmet Kulübüne” katılır. Hizmet Kulübü, okuldaki problemli öğrencilerin sorunlarını çözmek için kurulmuş bir kulüptür. Kulüp başkanı ise Hikiyaga gibi sosyalleşme problemi olan okulun en gözde kızlarından Yukinoshita Yukino’dur. Kulübün ilk müşterisi ve daha sonra yaşanacak bütün olaylara dahil olan Yui Yuigahama ile bu uyumsuz 3 kişilik grup kendi gibi problemli kişilerin sorunlarını çözmeye çalışırken farkında olmadan kendilerine de değinirler.Bazen hangi insan evladı bu şekilde düşünür ulan dedirtmiş bir seridir.

[Resim: R6pVzZ.jpg]

Son Olarak Hikigaya-kun dan özlü sözlerle bitirelim:

-"Hep bu şekilde yalnız yaşamayı istemişimdir,hiç arkadaşım olmasın,asla kimseyle konuşmayayım,kimseyle vakit harcamayayım.Umuyorum bu sene o şekilde olacak yada mecburum bunu yapmaya.
Yalnızlık; "Güçtür,Bireysel olarak karar vermedir,kimse seni takip etmez-seni sorgulamaz ve kimse senin için kavga etmez yada kimse için kavga etmezsin " hep böyle olmasını istemişimdir 6.sınıftan beri.Çünkü 6.sınıfta ben "Gerçek arkadaşların bile ne kadar değersiz olduğunu gördüm".Aslında başından beri teksindir -İnsan bir birey olarak doğar ve bir birey olarak ölür- ama kimse bunu kabul etmez,etmeye yanaşmaz.Herkes küçüklükten beri arkadaşların ne kadar önemli olduğunu vurgular ama benim için arkadaş kelimesi sadece "Senin yüzüne karşı ikili oynayan,gerektiğinde seni satan,sadece kendisi yalnız kalınca eğlenmeye gelen,ciğeri beş para etmez" kişilerdir. "


[Resim: pYNoJJ.jpg]

-Ben kibar kızlardan nefret ederim.Onlarla sohbet edince
meraklanıyor, mesajlaşınca huzursuz hissediyorum.Telefonla
konuşmuşsak yüzümde aptal bir sırıtmayla, arama geçmişine
bakıp duruyorum.Ama biliyorum.Kibar oldukları için böyle
davranıyorlar.Bana karşı kibar olan başkası için de kibardır.
Ama her zaman, kendimi bunu unutmuş halde buluyorum.
Eğer gerçek zalim bir metres ise, eminim ki yalan kibar
bir kızdır.Bu yüzden, kibarlık bir yalandır.Sürekli beklenti
içinde oldum, sürekli yanıldım.Bir yerden sonra ümit etmeyi
bıraktım.Tecrübeli yalnız, tekrar aynı hataya düşmez.Yüz
savaştan sağ çıkmış yalnız bir savaşçı.Bu yüzden, ben her
zaman kibar kızlardan nefret edeceğim.


-"Konu kaybetmekse ben en güçlüyüm"

Biraz anime tanıtımı gibi oldu.Çok sevdiğim biri seri olduğundan olsa gerek.Kusura bakmayın Shy
Source: Shougakukan
[Resim: tumblr_mj9sj4RrYw1rcj8eco1_500.gif]

#2
Teşekkürler

#3
teşekkürler


    Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru 2.Sezon
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi