Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Welcome to the N.H.K Türkçe Altyazılı Fansub indir

  • Derecelendirme: 4.75/5 - 4 oy
  • Beğen
4
Konuyu Beğen
21
#1
Welcome to the N.H.K Türkçe Altyazılı Fansub indir
[Resim: h-108.jpg]

Proje: AnimeOu Fansub
Tanıtım: * Takimoto Tatsuhiko'nun, Ooiwa Kenji'nin çizimleriyle bir mangaya dönüştürülmüş olan romanından uyarlanmıştır.

İçine kapanık bir yalnız olan Satou-kun, kendini dairesine kapatmış, ailesinin gönderdiği yetersiz parayla batmanın eşiğine gelmiş ve sadece yemek almak için karanlığın gölgesinde dışarı çıkma riskini göze alan biridir. Bir gün, fatura için gelecek kişileri kaçırma korkusuyla, kapıyı açar ve yaşlı bir dini gönüllüye eşlik eden tatlı ve gizemli bir kızla karşılaşır.

Rastlantılar zinciri gibi görünen olaylar sonucunda, o kız, Misaki-chan, Satou-kun'un hayatına girer ve eğer Satou-kun Misaki-chan'nın onun için koyduğu kurallara uyarsa, onun bu anti-sosyal durumunu iyileştirmeye söz verir.

Devamındaysa Satou-kun'u bir galge (yetişkin) bilgisayar oyunu yapmak için umutsuz çabalardan, istemeden katıldığı bir intihar ayinine; bir pazarlama dalaverisinden, bağımlısı olduğu bir online oyuna, ve bu esnada da hikikomori ve otaku kültürüne, varoluşçuluğa, tekbenciliğe, teolojiye, intihara, fedakarlığa ve aşka değinen ilginç bir hikaye beklemektedir.

Klasör Linkleri
Hide Post
[Resim: tumblr_mqq0frejmy1sn361vo1_500.gif]

#2
elinize sağlık
[Resim: DMkmQy.jpg]

#3
paylaşım için teşkkürler emeğenize sağlık
[Resim: bvbbt.gif]

#4
Sosyal Değilmiş Hmm Bende Sosyal değilim İzlicem Bi ara :)

#5
Link kırık yani filefactory de böyle bir dosya yok diyor adminler yardım.... Ciddi

#6
(13.03.2018, Saat:00:29)Selox Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Link kırık yani filefactory de böyle bir dosya yok diyor adminler yardım.... Ciddi

Düzenlendi.
“Oku!” emrini, “Diploma Al” olarak anlamanın bedelini çok ağır ödüyoruz. S. Çamlıca
21.yy. cahilleri, okuma-yazma bilmeyenler değil; öğrenmeyen, öğrendiği yanlışlardan vazgeçmeyen, yeniden öğrenmeyenlerdir. Alvin Toffler

#7
Teşekkürler X3

#8
teşekkürler

#9
Elinize sağlık

Teşekkürler

#10
Teşekkürler


    Welcome to the N.H.K Türkçe Altyazılı Fansub indir
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi