Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Upload edilmesini istediğiniz mangalar

• Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • Beğen
2
Konuyu Beğen
37
(02.10.2016, Saat:21:40)asi38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bleach eklenebilirmi acaba?

(28.02.2017, Saat:19:11)prime Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bleach mangasinin tüm sayilari olsa ne güzel olurrr;) şimdiden teşekkürler

(20.01.2018, Saat:22:03)aniwa_man Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bleach manga yükler misiniz bi kaç yerde buldum ama eksik sanki Istiyorum

Sıraya aldım. Halledeceğim.

(13.02.2019, Saat:17:41)carnivore86 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kaguya-sama wa Kokurasetai - Tensai-tachi no Renai Zunousen ekler misiniz?

Yükleme sırasında... Birkaç gün içinde hallederim.
“Oku!” emrini, “Diploma Al” olarak anlamanın bedelini çok ağır ödüyoruz. S. Çamlıca
21.yy. cahilleri, okuma-yazma bilmeyenler değil; öğrenmeyen, öğrendiği yanlışlardan vazgeçmeyen, yeniden öğrenmeyenlerdir. Alvin Toffler

One Punch-Man Türkçesi varsa Upload edermisiniz ?

(01.07.2019, Saat:17:38)HalilTRKZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: One Punch-Man Türkçesi varsa Upload edermisiniz ?

Var. Listeme ekledim. Uygun bir vakitte halledeceğim.
“Oku!” emrini, “Diploma Al” olarak anlamanın bedelini çok ağır ödüyoruz. S. Çamlıca
21.yy. cahilleri, okuma-yazma bilmeyenler değil; öğrenmeyen, öğrendiği yanlışlardan vazgeçmeyen, yeniden öğrenmeyenlerdir. Alvin Toffler

Noragami'nin mega linkleri ölmüş, yenileyebilir misiniz?

@psikonevroz Mangatürk çevirisi olan "City of darkness ve city of darkness II" serileri ile "King of hell" ve "Gwi" serileri arşivinizde varsa veya bulabilirseniz ekleyebilir misiniz?

(23.11.2020, Saat:20:02)carnivore86 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @psikonevroz Mangatürk çevirisi olan "City of darkness ve city of darkness II" serileri ile "King of hell" ve "Gwi" serileri arşivinizde varsa veya bulabilirseniz ekleyebilir misiniz?
Ne yazıkki arşivimde yok...
King of Hell; 129. Bölüm çevirisi yapılmış görünüyor, ekleyeceğim.
City of Darkness'la ilgili bir şey bulamadım. City of Darkness 2'nin bazı bölümlerini(12-26) Tortuga Çeviri'ye ait kısımlarını buldum. İsteyen olursa ekleyebilirim.
Gwi, şimdilik bir şey bulamadım.
Biraz daha bakınacağım, belki şansımız yaver gider. Arşivcilerden elinde olan paylaşırsa güzel olur.

Teşekkürler bilgi için.

Merhaba, Chocolate Underground mangası çevirilmişti, manga-tr'de vardı ama kaldırılmış. Elinizde varsa, yüklerseniz memnun olurum. Teşekkürler.

Upload edilmesini istediğiniz mangalar
İlginizi çekebilir:
  • Çevrilmesini İstediğiniz Manga
  • Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi