Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Upload edilmesini istediğiniz mangalar

• Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • Beğen
2
Konuyu Beğen
33
(02.10.2016, Saat:21:40)asi38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bleach eklenebilirmi acaba?

(28.02.2017, Saat:19:11)prime Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bleach mangasinin tüm sayilari olsa ne güzel olurrr;) şimdiden teşekkürler

(20.01.2018, Saat:22:03)aniwa_man Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bleach manga yükler misiniz bi kaç yerde buldum ama eksik sanki Istiyorum

Sıraya aldım. Halledeceğim.

(13.02.2019, Saat:17:41)carnivore86 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kaguya-sama wa Kokurasetai - Tensai-tachi no Renai Zunousen ekler misiniz?

Yükleme sırasında... Birkaç gün içinde hallederim.
“Oku!” emrini, “Diploma Al” olarak anlamanın bedelini çok ağır ödüyoruz. S. Çamlıca
21.yy. cahilleri, okuma-yazma bilmeyenler değil; öğrenmeyen, öğrendiği yanlışlardan vazgeçmeyen, yeniden öğrenmeyenlerdir. Alvin Toffler

One Punch-Man Türkçesi varsa Upload edermisiniz ?

(01.07.2019, Saat:17:38)HalilTRKZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: One Punch-Man Türkçesi varsa Upload edermisiniz ?

Var. Listeme ekledim. Uygun bir vakitte halledeceğim.
“Oku!” emrini, “Diploma Al” olarak anlamanın bedelini çok ağır ödüyoruz. S. Çamlıca
21.yy. cahilleri, okuma-yazma bilmeyenler değil; öğrenmeyen, öğrendiği yanlışlardan vazgeçmeyen, yeniden öğrenmeyenlerdir. Alvin Toffler

Noragami'nin mega linkleri ölmüş, yenileyebilir misiniz?

Upload edilmesini istediğiniz mangalar
İlginizi çekebilir:
  • Çevrilmesini İstediğiniz Manga
  • Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi