Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Touch Serisi..

  • Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • Beğen
3
Konuyu Beğen
2
#1
[Resim: 1065.jpg]Adı: Touch
Tür: Romantik,Spor,Okul,Komedi
Yıl:1987 (Ama izlerken insanın umrunda olmuyo :D)
Mevcut Çevrilmiş Bölüm/Var Olan Bölüm: 10/101


Konu:Hikâye; birbirine komşu, iki alenin çocukları olan Kazuya ve Tatsuya Uesugi ikiz erkek kardeşler ile Minami Asakura arasında gelişmektedir. Kazuya, okul beysbol takımının as oyuncusudur. Oyunlarda gösterdiği büyük başarılar yüzünden bütün beysbolcular tarafından tanınmakta ve güçlü bir rakip olarak görülmektedir. Ayrıca okulun en popüler gencidir. Ancak ikiz kardeşi Tatsuya meydanı kardeşine bırakmış, tembel biridir. Gerçi azmi sayesinde kardeşinden daha iyi bir beysbolcu olabilecek bir yapıya sahiptir.

Zavallı Minami ise iki erkek arasında kalmış bir kızdır ve elinden geldiğince her iki kardeşe eşit davranmaya çalışmaktadır. Bebeklikten başlayan bir beraberliğin vermiş olduğu çok sıkı duygularla büyümüş üç çocuk. Ortaokulun bitmesi ve lisenin başlaması ile gençliğe doğru adım atarlarken kişiliklerinde meydana gelen değişimlere ayak uydurmaya çalışmaktadırlar. Bu değişim bir yana, asıl hayatın gerçek yüzü ile tanışacaklar…


Spor animesi sevenlerin mutlaka izlemesi gereken bir seri..

#2
Ben de bu seriyi bekleyenlerdenim. 10 bölümden sonra bırakıldığı için epey üzülmüştüm. Keşke ilgilenen olsa. Özellikle spor serileri yarıda kalınca üzülüyorum.

#3
spor serilerini sevenlerdenim tanıtımı okudum güzel bir seriye benziyor umarım çevirisini yapılır


    Touch Serisi..
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi