Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

TLkennet Ecchi King List :

• Derecelendirme: 3/5 - 4 oy
  • Beğen
4
Konuyu Beğen
18
arigatou bd sürümü nerden bulabilirim?

BD sürümü torrent olarak bulabilirsin altyazıyıda bulman lazım altyazı paylaşım sitelerinde
[Resim: DMkmQy.jpg]

Ecchi kingmiş kaç yaşındasın be ecchi king diye zırvalayıp duruyorsun etrafta bumuymuş ecchi kingin sen kimsin de kendini ecchi king seçiyosun be çocuk ?Mah

(20.02.2013, Saat:22:47)fişher Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ecchi kingmiş kaç yaşındasın be ecchi king diye zırvalayıp duruyorsun etrafta bumuymuş ecchi kingin sen kimsin de kendini ecchi king seçiyosun be çocuk ?Mah

o TLkennet sen kimsin sinir oldumda sana

(20.02.2013, Saat:22:47)fişher Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ecchi kingmiş kaç yaşındasın be ecchi king diye zırvalayıp duruyorsun etrafta bumuymuş ecchi kingin sen kimsin de kendini ecchi king seçiyosun be çocuk ?Mah

Geç Cevap için Özür Dilerim öncelikle :) // Ben Asla ve Asla Kendimi Ecchi King Seçmedim Şuan burda veremeyeceğim bir anime seyir sitesinde çoğunluk tarafından Ecchi King ünvanı veya adı ile anınırım :)

iyi Forumlar Dilerim :)

+ Lütfen Konuşmanızdaki Terbiye düzeyini biraz yükseltin :(

(16.02.2013, Saat:01:03)ezekeel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güzel ama az bence Ahh

(16.02.2013, Saat:15:25)zgrtmky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: en azından HOTD da sansür yok maken-ki deki gibi ışık filan vurmuyor

Sadece Sansür yok Diğe seçemem king listesine Evet hotd güzeldir iyidir ama gende Ecchi düzeyi bellidir HOTD asıl amaç Ecchi olsun diğe değildir :) ( Asıl amaca arada dikat ederekde koyarım Listeyede )
[Resim: g6t52.jpg]

kennet koharu biyori de ecchi neredeyse yok boşuna izleme X3 İzleyecek anime kalmadığında izlersin :D

(17.03.2013, Saat:15:19)kennet Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Geç Cevap için Özür Dilerim öncelikle :) // Ben Asla ve Asla Kendimi Ecchi King Seçmedim Şuan burda veremeyeceğim bir anime seyir sitesinde çoğunlu ktarafından Ecchi King üncanı veya adı ile anınırım :)

iyi Forumlar Dilerim :)

+ Lütfen Konuşmanızdaki Terbiye düzeyini biraz yükseltin :(

(16.02.2013, Saat:01:03)ezekeel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güzel ama az bence Ahh

(16.02.2013, Saat:15:25)zgrtmky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: en azından HOTD da sansür yok maken-ki deki gibi ışık filan vurmuyor

Sadece Sansür yok Diğe seçemem king listesine Evet hotd güzeldir iyidir ama gende Ecchi düzeyi bellidir HOTD asıl amaç Ecchi olsun diğe değildir :) ( Asıl amaca arada dikat ederekde koyarım Listeyede )

benim için ecchi demek göğüs ve pantsu demek

(16.02.2013, Saat:16:29)zgrtmky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: duymadım:(

Profilimdeki Siteyi Günceledim :) oradan bana ait olan fansub a ulaşıp
Sansürsüz Ecchi Keyfine vara bilirsin 1080p 1 anime hariç :D oda 720p zaten :D
[Resim: g6t52.jpg]

ahahha aynen

TLkennet Ecchi King List :
İlginizi çekebilir:
  • Ecchi Olmayan Komedi Animeler
  • ecchi
  • Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi