Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Tizen Eylül Ayında Görücüye Çıkıyor

  • Derecelendirme: 4.5/5 - 2 oy
  • Beğen
2
Konuyu Beğen
0
#1 Exclamation 
[Resim: tizen-640_640x360.jpg]

Samsung geçtiğimiz ay içerisinde bu yılın sonlarına doğru kendisine ait ilk resmi geliştiriciler konferansını organize edeceğini duyurmuştu. İlk kez bir geliştirici konferansı hakkında konuşan Samsung'un yapmış olduğu bu atılım, tüm dikkatleri bir anda üzerine çekmesine neden olmuştu.

Gerçi düşünüldüğü zaman Samsung'un rakipleri Apple ve Google her yıl düzenli olarak kendi geliştirici konferansları ve etkinlikleri üzerinde boy göstermekteler ve bu noktada Samsung tarafından yapılan bu hamle aslında daha önceden yapılması gereken şeylerin geç kaldığını gösteriyor. Samsung bu konuda geç kalmış olsa da bundan sonra kendi organizasyonları ve konferansları üzerinde boy gösterecek olması gerçekten güzel.

Genel olarak bu tarz konferanslar veya etkinlikler sırasında üreticilerin kendilerine ait yazılımları veya piyasaya yeni sürecek oldukları cihazları tanıttıklarını düşündüğümüz zaman, Samsung tarafından yapılacak olan konferans sırasında bizleri büyük bir sürprizin beklediğini söylememiz çok doğal olacaktır.

Yeni gelen bilgilere göre Samsung 27-29 Eylül tarihleri arasında Westin St. Francis Hotel'de (San Francisco, California) gerçekleştireceği konferans sırasında kendi geliştirmekte olduğu işletim sistemi Tizen'i dünyaya tanıtmayı planlıyor.

Kaynak : Tamindir
[Resim: DRyZgm.jpg]


    Tizen Eylül Ayında Görücüye Çıkıyor
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi