Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Summer Wars 2009 BDrip

• Derecelendirme: 5/5 - 4 oy
  • Beğen
4
Konuyu Beğen
16

[Resim: tmksummerwars.jpg]

Tür: Komedi, Bilim-Kurgu
Yapım yılı: 2009
Süre: 1 sa. 54 dk.
Çeviri: mustix
Dosya Boyutu: 2.91gb
Upload: tmk

Spoiler:
2010 Tokyo Anime Fuarı Animasyon Ödülleri

Yılın Animasyonu ---- Summer Wars
En İyi Japon Sinema Filmi ---- Summer Wars
En Başarılı Yönetmen ---- Mamoru Hosoda (Summer Wars)
Orijinal Eser Ödülü ---- Mamoru Hosoda (Summer Wars)
Senaryo Ödülü ---- Satoko Okudera (Summer Wars)
Sanat Ödülü –--- Youji Takeshige (Summer Wars)
Karakter Tasarımı Ödülü ---- Yoshiyuki Sadamoto (Summer Wars)

Tanıtım:
Animemiz internetin popüler olduğu ve her alanda kullanıldığı bir dönemde başlıyor.Kısaca günümüze yakın bir dönem.
Bu döneme OZ denilen dünyanın dört bir yanından insanların katıldığı ,4 milyon aktif topluluğun olduğu , eğlenceli bir sanal dünya hakimdir.
Oza kişisel bilgisayarınızdan,cep telefonunuzdan hatta televizyonunuzdan bile kolayca ulaşabilirsiniz. Oza kişisel bilgiler eklendiği için ozun güvenliğine çok önem verilir. Bu sistem üzerinden birçok işinizi halledebilirsiniz.
Şimdide konuyu açalım ,lise öğrencisi ve matematik dahisi olan Kenji OZ sisteminin yarı zamanlı programlayıcılarından biri olarak çalışıyor. Natsuki adlı kız arkadaşının istegiyle Kenji ,Natsukinin ailesinin yanına belli bir süreliğine gitme kararı alıyor. Burda 90 yaşına basacak olan Natsukinin büyük annesiyle tanışır. Hatta Kenji ,Natsukinin ısrarıyla büyük annesine sevgilisi olduğunu söylemek zorunda kalır. Animenin konusunu tam olarak başlatan olaya gelelim, bir gece, Kenji’nin telefonuna e-mail ile bir matematik problemi düşüyor ve matematik dehası Kenji dayanamayarak bu soruyu çözüveriyor. Ancak kısa zamanda ortaya çıkıyor ki, bu problemin çözülmesi, paralel bir evrenin Dünya ile çarpışmasına neden olacaktır ve maceramız başlar. Suçlu en başta kenji görülür ama suçsuz olduğu anlaşılınca bu sanal ortamdaki zararlı yazılımla mücadele etme kararı alır.Bu konudaki en büyük yardımcıları da Natsukinin hadi söylüyeyim biraz normal olmayan ailesi olur. Her türlü desteği verirler.

eline sağlık
[Resim: DMkmQy.jpg]

Teşekkürler güzele benziyor Istiyorum
[Resim: gwqd2.gif]

@Mitsu: Anlaşılan izlememişsin. O halde, tez elden izlemeye bak. Her açıdan harika bir filmdir. Tastey
[Resim: LGvBP.png]
[Resim: 15s9esp.jpg]

Bu filmi çıktğı andan itibaren izlemeyi kafaya koymuştum ama ya link bulamadım veya türkçe altyazısı yoktu kısmet bu güne inşallah.

Paylaşım İçin Teşekürler elinize Sağlık
[Resim: bvbbt.gif]

Teşekkürler güzele benziyo

eline sağlık

Teşekkürler :)

Teşekkürler

Teşekkürler elinize sağlık

Summer Wars 2009 BDrip
İlginizi çekebilir:
  • Summer Wars
  • Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi