Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Senkou no Night Raid Türkçe Altyazılı Fansub İndir

  • Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • Beğen
3
Konuyu Beğen
2
#1
Senkou no Night Raid Türkçe Altyazılı Fansub İndir
[Resim: byfdw.jpg]

Türü: Aksiyon, Tarihi, Süper Güçler
Bölüm Sayısı: 13
Puanlama: 6.45
-KONU-
Yıl 1931, Şangay'dayız. Japon İmparatorluk Ordusu, en dikkat çekenleri Birinci Çin-Japon Savaşı, Rus-Japon Savaşı ve Birinci Dünya Savaşı olan
büyük ölçekli ve her nasılsa yeni gerçekleşmiş askeri olaylar sebebiyle Çin'e gönderilmiştir. Bu entrikalarla dolu çok uluslu şehirde, Sakurai Shin'ichirou tarafından yönetilen, tarihin asla unutamayacağı küçük bir casus örgütü bulunmaktadır.
Sakurai'nin grubunun geçinmek için yaptığı şey ise en iyi, normal bir casus grubunun dayanamacağı kadar karışık görevleri başarıyla halletmek olarak tanımlanabilir; onun üyelerinin müthiş hayatta kalma yetenekleri ise sahip oldukları süper güçlerin eseridir. Ancak, hainleri ve casusları, politikayı ve otoriteyi, gözyaşlarını ve kanı içeren büyük bir plan, Sakurai ve adamlarının önüne serilmeye başlar. Bir süper güç ne kadar kuvvetli olursa olsun, onun da bir sınırı vardır, ve bu gerçek Sakurai'nin adamları için de geçerlidir. Bu planın arkasındaki düşmanla yüzleştiklerinde ki bu düşman onların seviyesinde süper güçleri olan insanlara sahiptir, kendi güçleri onları ne kadar ileri götürecektir?
-Klasör Linki-

[Resim: g8gv0.gif]
You are the ''Angel'' of my dreams

#2
Paylaşım İçin Teşekürler elinize Sağlık
[Resim: bvbbt.gif]

#3
Elinize sağlık bi bakalım nasılmış :D
[Resim: DMkmQy.jpg]


    Senkou no Night Raid Türkçe Altyazılı Fansub İndir
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi