Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Selamlar

• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • Beğen
0
Konuyu Beğen
4
Merhaba dostlar, Forumları severim zaman ayırmakta hiç sıkıntı çekmem daha çok grafik tasarımlarda ve teknik yardımlarda forumlarda bulunuyorum buda benim için çok eğlenceli herkesle iyi geçinir, iyi anlaşırım. belki de kayıt olması geç ve uzun bir zaman, oldu. (Ben) Kimim, nerede yaşıyorum kısaca bir özet geçelim daha önceleri anime platformlarında aktifdim Kasım 8 den beri üye olmaya çalışıyordum lakin işlerimden dolayı türlü fırsatım olamadı. Adım Sait 11 yıl forum geçmişim vardır. yaşım 25 Kayseriliyim aslen yaşadığım yer Antalya/Alanya şimdilik bu kadar sormak istediğiniz bir soru olursa hemen cevaplamaya, hazırım.

Keyifli forumlar.

Selamlar, hoş geldin.
“Oku!” emrini, “Diploma Al” olarak anlamanın bedelini çok ağır ödüyoruz. S. Çamlıca
21.yy. cahilleri, okuma-yazma bilmeyenler değil; öğrenmeyen, öğrendiği yanlışlardan vazgeçmeyen, yeniden öğrenmeyenlerdir. Alvin Toffler

Hoş gelmişsin efenim Tastey
[Resim: tumblr_m6wxns0KIA1raifc8o1_500.gif]

Biran kendimi yarışma jürisi gibi hissettim X3 Senin de sorun olursa elimden geldiğince yardımcı olurum X3 Hoş geldin Sait, umarım forumda keyifli vakit geçirirsin Istiyorum
[Resim: Ayz14X.gif]

Merhaba :)
Normal İnsan

Selamlar
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi