Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Sadece okuma Gel selam ver

• Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • Beğen
1
Konuyu Beğen
5
#1 Thumbs Up 
Selam herkese enes ben yaşım 20 üniversite öğrencisiyim anime izlemekten keyif alan birisiyim Türkiyede de anime izleyen insanların sayısı az değil ama malesef pek forum kültürümümüz yok. (başlığın sebebi) Favori 2 animem var 1-Steins Gate 2-Code Geass bu 2 seriyi izlememiş olan arkadaşlar izlemenizi tavsiye ederim iyi forumlar...)

merhaba kardeşim benim ismim ömer tanıştığıma memnum oldum

Selam Dostlar Ben FR13N0S Adimi Genel Olarak Formlarda Veya Baska Yerlerde Kullanmam Boyle Hitap Edin Benim Hosuma Gidiyor Bu Nick Gercekten Bende Anime Hastasiyim Ben Boyle Birsey Oldugunu 1 Seneye Kadar Bilmiyordum Baktim Kardesim Izliyo Bende Baktim

Aslinda Kardesimi Ilk Once Yadirgadim Hala Cizgifilmmi Izliyorsun Diye Bende Izleyince Anladim Cizgi Filmle Ilgisi Yokmus Filmlerdeki Duyguyu Gercekten Animedende Alabiliyorum Ve Yapan Ceviren Kisileri Hayranlikla Selamliyorum

Hoş geldin Enes, çağırını duyup selam vermeye geldim X3 İnsanlar nedense yazmaya biraz çekiniyor diye kaynaklanıyor o dediğin Disapointed Bu yazdıklarını gördükten sonra forumda bol bol aktif olmanı bekliyorum, keyifli forumlar Tastey

FR13N0S sen de hoş geldin, biraz yanlış yerde açmışsın konuyu da cevap vermek isteyen sorun teşkil etmez sanırım X3 Sana da keyifli forumlar dilerim Tastey
[Resim: Ayz14X.gif]

Merhaba :)
Normal İnsan

Merhaba Enes :) Umarım herkesin fikrini değiştirmek senin gibi kolay olur ama hala animeleri küçümseyen ve olgunluk adı altında yeren kişiler var, çok uğraştım ama bir türlü onları bu dünyaya getiremedim. Artık bundan sonra animeleri beraber bu forum ve başka sitelerden takip edebiliriz. Kendini şanslı say sen onlardan değilsin. Sana iyi forumlar dilerim :)
Bu hayatta her ne yaparsan yap hep pişmanlık duyacaksın, "Hem yaptıkların için Hemde yapmadıkların için"

Sadece okuma Gel selam ver
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi