Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

panres- öneri konusu

• Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • Beğen
1
Konuyu Beğen
2
Selamlar

[Resim: tumblr_n8iv4qrCDi1rylr5to8_250.gif]

Ben panres.

Hirunaka no Ryuusei -

Last Game

VE

The Bride of the Water God

MANGALARININ EDİTÖRÜYÜM.

AYNI ZAMANDA ANİKEYF E-DERGİ EDİTÖRÜYÜM.

[Resim: tumblr_n933biwhsV1spui9lo1_500.gif]

EDİTLEDİĞİM MANGA VE

ANİKEYF E-DERGİ GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM.

KEYİFLİ FORUMLAR :)

[Resim: tumblr_n9b2yghkNf1rf1vfdo1_500.gif]
[Resim: self_portrait__5_by_panres-d4ha65d.jpg]
resim benim çalışmam ve imzamı kendim yaptım

~Last Game , The Bride of the Water God ve Anikeyf e dergi Editör~

Selam. Dersleri açtım. Özellikle klon yerleri çok sıkıntı. Bende editörlük yapıyorum. Ve sayfaları en kalitelisi ile kaydetmemişsin sanırım sadece öncekinin 20 mb olup da diğer bölüm 8 mb'a düşmesinden bile belli olmuş maalesef. Ya İngilizceye çeviren gruptan indirmeye ya da http://starkana.com/manga/L/Last_Game buradan çekebilirsin. Ayrıca redraw (yeniden çizim) konusunda bazı sayfalar "can sıkıcı" derecede. Boş vakit olayında haklısın ama herkes zaten böyle yapıyor yani gönüllü olarak bu işleri yapıyorlar. Editörlük her ne kadar çeviri kadar değer görmese de onun kadar gerekli olduğuna inanan birisiyim. Sırf editi kötü diye okumadığım seriler olmuştur. Neyse bu dediklerim canını sıkmasın sadece "masum eleştiri" olarak bakarsan sevinirim. Kolay gelsin.

Merhaba ben hirunaka no ryuusei mangasını yeni bitirdim emekleriniz için teşekkür ederim, ellerinize sağlık :D Hirunaka no ryuusei mangasının finalinden sonra 6 bölüm daha varmış aramama rağmen Türkçe'sini bulamadım çevirip ekleme ihtimaliniz var mı acaba

panres- öneri konusu
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi