Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Özür Yazısı

  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • Beğen
2
Konuyu Beğen
5
#1
Arkadaşlar çalıştığım şirketin verdiği görevler dolayısıyla çevirilere hiç zaman ayıramadım. Günlerdir istanbulda yaklaşık 500 600 civarı internet cafe gezmek zorunda kaldığım ve 2 hafta boyunca sabah 9 akşam 8 çalıştığım için ilgilenemediğim çeviriler dolayısıyla başta Mustafa, Emine abla ve Koray abi olmak üzere tüm animekeyfi ailesinden çok özür dilerim. Bugünden sonra çevirilere geri döndüğümü sizlere bildirmek ve tekrardan özür dilemek için bu konuyu açtım. Sizleri yarı yolda bırakma gibi bir niyetim yok çünkü bu forumda gerçekten içten davranan insanlar tanıdım. Anlayışla karşılayacağınızı umuyorum ve çevirilerime yeniden başladığımı mutlulukla bildiriyorum :)

#2
Hepimiz de özel hayatın getirdiği zorluklar var. Bu yüzden, bu tarz şeyleri umursama. Çeviri kolay bir iş değil, fakat başlanılmı da bitirilmesi gerekiyor. Sonuçta takip edenlere verilmiş bir söz var ve yarı yolda bırakmak pek hoş bir davranış olmuyor. Bunlara rağmen, özel hayatımızın durumlarını da ele alınca gecikmeler de göz ardı edilebilir.

Kolay gelsin, ve şimdiden eline sağlık.
[Resim: LGvBP.png]
[Resim: 15s9esp.jpg]

#3
Estağfurullah kardeşim! Istiyorum

Hepimiz özel hayatı dolayısı ile olabilir tekrardan hoşgeldin tam gaz devam Tastey
[Resim: tumblr_mj2mqi9Sae1qfbz1so1_500.gif]
[Resim: tumblr_mnfmzgEQIf1rnt61eo1_r1_500.gif]

#4
Ohhhhaaioooo ( Bu Ne demekse İşte :D ) N olcak Abicim Yahaaaa Geri Geldinya BEN SONUCA BAKARIM :)

#5
bir çeviri zaten 2.5 - 3 saat sürüyor bunun üstüne şirket işleride yüklenince bu tür şeylerin olması normal, hiç takma kafana özür yazısına falan gerek yoktu :)

ha birde Ohhhhaaioooo sanırım günaydın demekti :D
[Resim: tumblr_m7jh9cWX6t1qiq1olo1_500.gif]

[Resim: x8nara.png]


#6
Ya rahat ol azıcık Tastey
[Resim: tumblr_m6wxns0KIA1raifc8o1_500.gif]


    Özür Yazısı
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi