Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Otaku Türkiye Projesi - [Türkiye'nin En Geniş Çaplı Anime & Manga Projesi]

  • Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • Beğen
3
Konuyu Beğen
0
#1
Evet Arkadaşlar Bu Yazın Sonlarına Doğru Hayata Geçecek Olan Projemizin Detaylarını Animecilerle Paylaşmak İstedim. Umarım Projemiz Hoşunuza Gider. Desteklerinizi Bekliyoruz. Ekibimize Alım da Vardır Katılmak İsteyenler Aşağıda Vereceğim İletişim Adresinden Başvuru Yapabilir.

1-) Proje'nin İçerikleri :

--- Anime Tanıtım Portalı

MyAnimeList Sitesinin Türkçe Versiyonunu Düşünün. Anime ve Manga'ların Tanıtımları. Karakterlerin ve Seiyuu'ların Tanıtımları. Kendi Favori Anime Listeniz... Hepsi Türkçe Sistem Olarak Karşınızda Olacak. Tanıtımlar, Bilgilendirmeler Tamamen Türkçe. Ayrıca En Yeni Anime & Manga Haberlerine Türkçe Olarak Sitemizden Ulaşabileceksiniz. Anime Öneri Sistemi de Sitemizde Mevcut Olacaktır. Bu Sistem Sayesinde Diğer Animecilerin Önerdiği Animelere Göz Atabileceksiniz.
* Ayrıca Çoğu WebScript'i İçin Özel BBCode Hazırlanacaktır. BBCode'leri Eklediğinizde Sitemiz Üzerinden Otomatik Detaylı Tanıtım Alabileceksiniz. Örnek : [anime]One Piece[/anime] Benzeri Bir Kod İle Sitemizden Tanıtımları Alabileceksiniz.

--- Anime İndirme Portalı

Anime Tanıtım İçerik Kısmında Tanıtımına Baktığınız Animenin İndirme Linklerini Gösterecek Buton Olacaktır. İndirmeler Çeşitli Alternatiflere Yüklenecektir. İlerki Vakitlerde Server Sistemine Geçiş Yapılacaktır. Kırık Linkler Anında Yenilenecektir.
* İndirme Olarak Kendi Torrent Alanımız da Olacaktır. Birnevi Türkçe Nyaa.eu veya Türkçe BakaBT Olarak Düşünebilirsiniz. Seed ve Leech'ler Ekibimiz Tarafından Desteklenip Olabildiğince Yüksek Tutulacaktır.

--- Premium Link Leech

Siteki Anime İndirme Linklerini Kendi Premium Account'larımız İle Leech Edip Size Son Hızda İndirme Avantajı Sağlayacağız.

--- Anime İzleme Portalı

Türkçe Altyazılı - Türkçe Dublajlı - İngilizce Altyazılı Animeleri Son Görüntü Kalitesinde İzleyebileceksiniz. Videolar Kendi Sunucularımızdan Yükleneceği İçin Video Dolma Süresi Problemi Yaşanamyacaktır. Yaşandığı Takdirde Sorun Büyük İhtimalle Kendi İnternet Hızınızdan Kaynaklanıyordur. Ayrıca Tüm Animelerin Görüntü Kalitesi Bilgisayardaki Gibi Olacaktır.

--- Manga Okuma Portalı

Türkçe'si Çıktığı Gibi Takip Ettiğiniz Manga'yı Okuma Bölümümüzden Okuyabileceksiniz. Çoğu Sitede Olduğu Gibi Reklam Olmayacaktır. Rahatlıkla ve Hızlı Bir Şekilde Okuma Yapabileceksiniz.

--- Anime & Manga Takvimi

Güncel Olarak Takip Ettiğiniz Anime ve Manga'ların Takvimlerini Buradan Takip Edebileceksiniz. İsterseniz Özel İşaretleme Yapabilir ve Takip Ettiğiniz Serinin Günü Geldiğinde Haber Alacak Şekilde Ayarlayabilirsiniz.

--- Anime Eşya & DVD Satışı

Yurtdışından Getirttiğimiz Anime Eşya & Figür'lerini Olabildiğince Ucuz Fiyata Bizden Alabileceksiniz. Özel Sipariş Verebilirsiniz. Ayrıca Yaklaşık 5 TB Olan Türkçe Altyazılı Anime Arşivimizi Orjinal Resimli ve Kutulu DVD'lerinde Satın Alabileceksiniz. Alternatif Olarak Harddisk Dolumu da Yaptırabilirsiniz.

--- Türkiye Çaplı Anime Dergisi

Bu Projemiz Biraz İlerleyen Zamanda Hayata Geçirilecektir. Neredeyse Çoğu Avrupa Ülkesinde ve Amerika'da Anime'lere Özel Dergiler Var. Bizim Ülkemizin Neden Olmasın? Biz de Bunun İçin Anime Haberleri, Resimli Tanıtımları, Özetleri, Sizden Gelen Anime Yorumlarını İçeren Türkiye Çaplı Dergi Çıkarmaya Karar Verdik. Umarım Beğenirsiniz.

--- Ödüllü Yarışmalar

Her Ay Belirli Bir Konuda Yarışmalar Düzenlenecek ve Kazanan İlk 3 Yarışmacıya Derecesine Göre Ödüller Verilecektir. Ödüller Arasında : Anime Figürleri - Anime Orjinal DVD'leri - Anime Türkçe Manga'ları da Yer Alacaktır.

--- Sitemizin Özel Çeviri & FanSub Ekibi

Alanlarında Ustalaşmış Çeviri ve Fansub Ekibimizin Size Sürprizleri Olacak. Şuana Kadar Türkçe'ye Çevrilmemiş Animeleri Size En İyi Kalitede ve Hızda Sunacaklar.

--- Anime Radyo

Sitemizin Özel Radyo IP'si Olacaktır ve 7 Gün 24 Saat Japonca Şarkılar Çalacaktır. Vereceğimiz Telefon Numarasından DJ'lerin Yayınları Sırasında İstek Parça Yapabileceksiniz.

--- Anime Şarkıları ve Şarkı Sözleri

Anime Tanıtım Kısmının Bir Bölümünde Anime'nin Tüm Şarkıları Yer Alacaktır. Şarkı İsminde Tıkladığınızda Şarkı Sözlerine Ulaşabileceksiniz. Türkçe Çevirileri Dahil... Ayrıca Şarkıyı İster Sitemiz Üzerinden Dinleyebilir İsterseniz de Bilgisayarınıza İndirebilirsiniz.

--- Japon Kültürü ve Dil Eğitimi

Sitemizin İçinde Japon Kültürünü Anlatan ve Dil Eğitimi Veren Makaleler Yer Alacaktır. Sitemizin Kurucusu Japon Dili ve Edebiyatı Okudğu İçin Makeleleri Bizzat Hazırlayacaktır.2-) Ekibimiz'in Dağılışı :

--- FanSub Ekibi

FanSub Ekibimiz Çeviri, Karaoke, Encode'leri Sorunsuz ve En Kaliteli Biçimde Yapacak ve Size En Hızlı Şekilde Bölümü Ulaştıracaktır.

--- Manga Çeviri ve Düzenleme Ekibi

Manga Çevirmenlerimiz ve Düzenleyicilerimiz En Kaliteli Çeviri ve Düzenlemelerde Sizlere Manga Okuma Keyfini Yaşatacaklardır.

--- Web Tasarım Ekibimiz

Sitemizdeki En Ufak Sorunları Direk Düzeltip Size Sitede Sorunsuz Dolaşma ve İstediğiniz İçeriğe Ulaşma Şansını Vereceklerdir.

--- Radyo Ekibimiz

Radyo Ekibimizdekiler Gün İçerisinde Belirli Saatlerde Radyo'muzda DJ'lik Yapacak ve İsteklerinizle İlgileneceklerdir.

--- Genel Ekip

Bu Ekibimiz Site Üzerindeki Genel İşlerden Sorumlu Olacaktır. Tanıtım Ekleme - Düzenleme Gibi...

--- Yönetim Ekibi

Yönetim Ekibimiz Sitedeki Tüm Sorunlarla İlgilenecek ve Size En İyi Siteyi Sunmaya Gayret Gösterecektir.Evet Arkadaşlar. Projemizin İçeriğinden Kısaca Bahsettim.

Yukarıdaki Ekiplerden Yönetim Ekibi Hariç Hepsine Alım Vardır.

Alım Şartları İse :

--- Yaşınız En Düşük 17 Olmalıdır.
--- Anime & Manga Kültürünü İyi Bilmeniz Gerekmektedir.

Bize Ulaşmak İçin : Fudou-Yusei@hotmail.com Adresini Ekleyebilirsiniz.


    Otaku Türkiye Projesi - [Türkiye'nin En Geniş Çaplı Anime & Manga Projesi]
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi