Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Nisekoi

  • Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • Beğen
3
Konuyu Beğen
0
#1
[Resim: 66501l.jpg]

Son dönemde kitapçılara dağıtılan promosyon posterlerinde Naoshi Komi'nin romantik komedi mangası "Nisekoi" nin animeye uyarlanmasına yeşil ışık yakıldığı bildirildi. Henüz yapımcı stüdyo, teknik ekip ve seiyu kadrosu hakkında bir bilgi bulunmuyor.

İlk bölümden beri takip ettiğim güzel bir romantik komedi. Umarım manga bitmeden animeye başlamazlar da bir solukta izleyip bitirebilelim.

Konu

Ichijou Raku yüksek notlar alan iyi bir öğrencidir. Hedefi okuyup normal bir meslek edinmek olsa da kendisi bir yakuzanın çocuğudur ve zamanı gelince başa geçmesi beklenmektedir. Fakat o bunu istemez ve ailesi hakkında kimseye söz etmez. Bu sıralar yakuzanın gansterlerle başı derttedir. Yakuza lideri ve gansterlerin başı bir karara varır. Çocuklarını sevgili yapıp aradaki anlaşmazlığı kaldırmayı hedeflerler. Çocuklarını tanıştırırlar ve kız Ichijou'nun nefret ettiği, sınıfına yeni nakil gelmiş olan Kirisaki Chitoge'dir. Kedi-köpek gibi didişen bu ikili baştan bu işe karşıdır fakat aileler artık karara varmıştır. Birbiri ile her seferinde kapışan bu ikilinin sevgili olduğundan emin olmak isteyen yakuza ve gansterler ise her yerde bu ikisini takip eder. Ichijou Raku bu işten nasıl kurtulacağını düşünmektedir, çünkü aslında sevdiği başka biri vardır.

Not : Tanıtım Hurdacı arkadaşımıza aittir.

Promosyon posteri

[Resim: 1fhnzyx.jpg]

animemangatr.com
[Resim: DMkmQy.jpg]


    Nisekoi
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi