Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Natsu no Sora Türkçe Altyazılı Fansub indir

  • Derecelendirme: 5/5 - 4 oy
  • Beğen
4
Konuyu Beğen
3
#1
Natsu no Sora Türkçe Altyazılı Fansub indir
[Resim: Natsu-no-sora.jpg]

Etiketler: Günlük Yaşam, Sihir, Manga, Shounen, Trajedi
Tanıtım: Suzuki Sora küçük Biei kasabasından neşe saçan bir taşra kızıdır. Babasına verdiği sözü tutmak için, büyük şehir hayatıyla yüzleşeceği Tokyo'da bir sihir stajı için başvuru yapar ve kabul edilir. Sihirlerinde ustalaşmaya çabalarken, kendisi de büyücü olmak için çalışan gizemli bir gençle tanışır. Önceleri bu genç, büyüyü iyi kullanamıyor gibi görünse ve soğuk ve mesafeli davransa da, Sora'nın kaderi onunkiyle birliktedir ve ikisi birbirlerine çekilip, hayat ve birbirleri hakkında bir sürü yeni şey öğrenirler.

2008 yılında Shounen Ace'te yayınlanan, Yamada Norie'nin yazıp, Yoshizuki Kumichi'nin çizdiği Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto ~Natsu no Sora~ adlı shounen mangadan uyarlanmıştır.

Hikaye günümüz Tokyo'sunda geçmekte. Mekanların çoğu gerçek bölgelere dayandırılmış, en belli olanları ise Shibuya Yaya Geçidi ve Tokyo Kulesi. Serinin ana sahnesi, hepsinin yaşadığı yer olan Shimokitazawa, Keio Inokashira Metrosu'ndaki Shibuya'nın yaklaşık 6 dakika batısında. Tokyo'daki Sihir Bürosu sıradan insanların özel isteklerini karşılamak için Sihir İşçileri çalıştırıyor. Ancak büyücüler sihirlerini sadece özel izinlerle kullanmak zorundalar ve herhangi bir izinsiz kullanım cezayla sonuçlanıyor.

Klasör Linkleri

[Resim: tumblr_mqq0frejmy1sn361vo1_500.gif]

#2
Eline sağlık
[Resim: DMkmQy.jpg]

#3
Paylaşım İçin Teşekürler elinize Sağlık
[Resim: bvbbt.gif]

#4
Teşekkürler


    Natsu no Sora Türkçe Altyazılı Fansub indir
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi