Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

MeruPuri-Mehuren Purinsu

  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • Beğen
2
Konuyu Beğen
1
#1
[Resim: meru_peri_by_Meru_puri_fan_club.jpg]
Airi, liseye giden ve ailesinin işleri dolayısıyla evde tek yaşayan genç bir kızdır. Garip takıntıları vardır. Bunlardan bazıları asla okula geç kalmama ve ilk öpücüğü de evleneceği erkekle olduğuna inanmasıdır.
Airi sabah okula giderken, sahip olduğu yedi köşeli aynayı incelemekte ve gelecekle ilgili hayaller kurmaktadır. Bir süre sonra zamanın geçtiğini ve okul zamanının geldiğini fark eder. Bunun üzerine aynayı cebine atar koşmaya başlar. Ancak ayna Airi'nin cebinden düşer ve bir ışıkla Dünya'ya açılan kapıdan bir çocuk gelir.
Airi aynayı düşürdüğünü fark edip geri döndüğünde ayna bu çocuğun elindedir. Çocuktan aynayı alır ve okula geri döner.
Okul dönüşü çocuk hala Airi'nin bıraktığı yerdedir. Çocuğu çok sevimli bulur. Çocuğun gidecek yeri olmadığından Airi onu evine götürür ve çocuğun adının Aram olduğunu öğrenir.
O gece Aram Airi'nin yanında yerde yatar. Aram o gece uyumak istemez. Çünkü üvey abisi ona bir büyü yapmıştır ve uyursa büyüyeceğinden korkar. Ancak Airi'nin uyku halindeyken Aram'ın üzerine düşmesi üzerine uykuya dalar. Ertesi sabaha büyük ve yakışıklı bir delikanlı olarak uyanır. Bunun sebebi üvey abisi Jeile'nin Aram'a yaptığı büyüdür ve bu büyüyü sadece "bir prensesin öpücüğü" bozabilir. Bu sırada aynadan Aram'ın hizmetkarı Rei çıkagelir. Airi de kendisinin, Aram'ın geldiği dünyanın bir parçası olduğunu öğrenir. Ve ailesoyundan gelen bir prenses olduğunu anlar. Airi, küçük Aram'ın bu büyük adam olduğuna inanamaz ancak Airi, Aram'ı öptükten sonra Aram küçük haline geri döner. Airi olanlara inanamasa da Aram'ın seçtiği prenses Airi'dir.
Kaynak:manga.gen.tr
[Resim: tumblr_mlfhozq5ev1r5gkxho1_400.gif]


#2
nasıl ki acep


    MeruPuri-Mehuren Purinsu
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi