Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Merhabalar!

• Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • Beğen
3
Konuyu Beğen
1
#1 Tongue 
Merhabalar!
Adım Selin, Denizli'de yaşıyorum. 8. sınıfım, sınav olacağı için kışın fazla giremiyeceğim X3
Yaklaşık 3 yıldır anime izliyorum. Manga da okuyorum. Animeye ilk başladığım sene 4 gb kotam, sonraki senelerde 8 gb, bu yıl da sınırsıza geçtim. Şimdi kota derdi olmadan anime izliyorum Buhaha
İzlediğim animelere gelinirse, şu ana kadar izlediğim animeler '' Naruto, Naruto Shippuuden, HSD Kenichi, Bakuman, Death Note, Mirai Nikki, Kaichou Wa Maid-sama, Gintama, Ano No Exorcist, Another, Kuroku No Basket, Beelzebub, Hunter x Hunter. (Naruto Shippuuden ve Hunter x Hunter günceldeyim.) ''
Mangalardan ise '' Naruto(Takipteyim), HSD Kenichi, Bakuman, Death Note '' okudum. Yakında Myanimelist oluştursam iyi olur.
Okul, kota yüzünden fazla anime izlemişliğim, manga okumuşluğum yok. Son yıllarda daha fazla izleyebiliyorum. Shingeki no kyojin'e başladım.
Bu siteyi çevirmen arkadaşlarınızdan biri önerdi, bende geldim. Zaten önceden turkanimetv'de fansubunuzun çevirdikleri animeleri izlemiştim. Artık buradan indiririm.

Neyse lafı fazla uzatmayalım. Anikeyf fansubu çevirmenlerine, editörlerine teşekkürlerimi iletirim.

Aramıza hoş geldin biz teşekkür ederiz =)
[Resim: tumblr_mqq0frejmy1sn361vo1_500.gif]

Merhabalar!
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi