Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Merhaba

• Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • Beğen
3
Konuyu Beğen
22
Adım Su 16 yaşındayım, lise 2 yabancı dil öğrencisiyim. Tanıştığımıza sevindim :D Anime izlemeye nazaran manga okumayı daha çok seviyorum. Sevdiğim türler; seinen, yaoi, shounen, shoujo-ai, soft yuri, shounen-ai, comedy. En sevdiğim mangalar: Sun Ken Rock, Noblesse, Death Note, Zippy Ziggy, Beelzebub, Sakura Gari, Totally Captivated, Mimitabu no Riyuu, Koisuru Boukun.
En sevdiğim animeler: Great Teacher Onizuka, Hellsing Ultimate Ova, 07 Ghost, Code Geass, Death Note, Junjou Romantica, Koisuru Boukun, Kirepapa, Magi, Durarara!!, FMA: Brotherhood.
Onun dışında film izlemeyi deli gibi seviyorum. Dizi olarak da Game of Thrones, Himym, My Mad Fat Diary'yi takip ediyorum. Sıkı bir G.o.T. takipçisiyim.
Müzik türü olarak Rock'n Roll, Senfonik Metal, Power Metal, Hard Rock dinlemeyi seviyorum. Tanıştığımıza sevindim, umarım iyi geçiniriz ^^
[Resim: tumblr_inline_mk0u2bycOj1rn3tuw.gif]

allahım beni anlattın desem yeridir herhalde *-*
Söylediğin her şey ile birebir tutuyor benim sevdiklerimde nerdeyse ^^
orda bir koisuru boukun, bir totally captivated gördüm zaten o bile yetti bana *-*
Sonracıma Junjou gördüm oda artı kattı ortaya, kirepapa,hellsing falan filan *-*
En sevdiğim yaoi mangadır Koisuru boukun o yüzden seni içtenlikle kucaklayarak hoşgeldin diyorum Istiyorum
[Resim: 35lteoo.gif]
HADDEESSSS *^*

Istiyorum Hehe hoşbulduk. Koisuru boukun, ah o senpai'in haşinliği yok mu Nosebleed Hoşbuldum X3

Ehuehue hoşgelmişsin aramıza Tastey
Seni hemen "Daisy"nin yanıan alalım, iyi anlaşırsınız malum Istiyorum

"Noblesse" okuyan biri olarak dikkatimi çektin ve sana tavsiye olarak (Mirai nikki+ Gant animelerinin ilham perisi) "Psyren"i okumanı da tavsiye ederim X3

Noblesse ile alakalı mı? Hayır değil X3 Nereden vahiy indiyse artık seveceğini düşündüm Confident

Ayrıca müzklerinden "Hard metal" hariç severek dinlediğim türleri yazmışsın ki yine bir tavsiye olarak;
Blues, Jazz dinlemeni öneririm X3

Metal'le alakalı mı? Hayır değil X3 Nereden vahiy indiyse artık yine seveceğini düşündüm Confident
(Bu cümle copy-paste değildir Atesligozler )
[Resim: tumblr_m6wxns0KIA1raifc8o1_500.gif]

Hoşbuldum sadgjasfgasdhas
Psyren tamam okuyacağım bunu :D İzlemedim o iki animeyi ama konularını biliyorum, izlenecekler listeme koymuştum önce şu mangayı okuyim bari Atesligozler
Bluesu da Jazzı da çok severim aslında. Robert Jhonson'ı sever misin? Bir de klasik ve neo-klasik müzik hastasıyımdır (tam bir tür çatışması akjdbgaskdgaskdg) Ama çok seviyorum işte Shy Klasiği Jazzdan daha çok seviyorum ama dinlerim böyle kafama estiği an, hatta bütün gün boyunca bazen :D

Benim adamım james brown Tastey
please please please, woman, it's a man's world (Pavarotti ile düeti)... şarkılarını tavsiye ederim Confident
[Resim: tumblr_m6wxns0KIA1raifc8o1_500.gif]

Aramıza hoş geldin =)
[Resim: tumblr_mqq0frejmy1sn361vo1_500.gif]

Hoşbuldum :D
Aaa, James Brown diyince akan sular durur. (uzun yıllar sagu sagu sagu diyerek bildiğim o muhteşem şarkının sahibidir kendisi Istiyorum ) O adamın sesine de hastayım ya Nosebleed

Anikeyf ailesinin arasına yani aramıza hoşgeldin umarım keyifli ve eğlenceli forumlar geçirirsin X3
[Resim: anime-cat-girl-kawaii-neko-Favim.com-234422.gif]

aileye hoş geldin onee-chan :) bende lise 1 im ve dil bölümü seçeceğim :) onun dışında metal bölümü benlik death note felan ölümmm X3 another da izledin mi ?? Tastey bence metalcı ve death note izlemiş olanlar yda olmayanlar mutlaka izlemeli :D aa biraz alakasız gibi olacak ama angel beats'i de sormadan edemicem :)

Merhaba
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi