Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

MEGA indirme sorunu

  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • Beğen
0
Konuyu Beğen
2
#1 Exclamation 
Merhaba. Her zamanki gibi bir seriyi indirmek için bilgisayarı açtım. İlgili bölüme yorum bıraktım ve MEGA ile indirmeye başladım. %67 indirmeye gelmişken uyarı aldım. "Aktarma Kotası Aşıldı" ve "IP adresinizin ücretsiz transfer hakkını aşacağı için indirmeye devam edilemiyor." Daha önce hiç bu uyarıyı almamıştım. AKK ile alakalı mı emin olamadım. Sorun ne acaba yardım edebilecek biri var mı?
[Resim: tumblr_mkoev9hoRz1repmu8o1_500.gif]

#2
Mega'nın "AKK"si de diyebiliriz. O an ki yoğunluğa göre belirleniyor. Şu kadar indirmeden sonra başınıza gelir diyemem. Otomatik olarak belirleniyor. Bir süre sonra geçiyor...(Benim başımda da var. Birkaç saattir bekliyorum...)

Sabit IP kullanmıyorsanız; modemi kapatıp-açmak çözüm olabilir.
“Oku!” emrini, “Diploma Al” olarak anlamanın bedelini çok ağır ödüyoruz. S. Çamlıca
21.yy. cahilleri, okuma-yazma bilmeyenler değil; öğrenmeyen, öğrendiği yanlışlardan vazgeçmeyen, yeniden öğrenmeyenlerdir. Alvin Toffler

#3
(30.05.2017, Saat:01:13)psikonevroz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mega'nın "AKK"si de diyebiliriz. O an ki yoğunluğa göre belirleniyor. Şu kadar indirmeden sonra başınıza gelir diyemem. Otomatik olarak belirleniyor. Bir süre sonra geçiyor...(Benim başımda da var. Birkaç saattir bekliyorum...)

Sabit IP kullanmıyorsanız; modemi kapatıp-açmak çözüm olabilir.

Sadece mega değil diğer indirme yapmak istediğim yerlerde de aynı uyarıyı aldım. Şimdi tekrar deniyorum umarım bir sorun olmaz.
Cevap için teşekkürler :)
[Resim: tumblr_mkoev9hoRz1repmu8o1_500.gif]


    MEGA indirme sorunu
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi