Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Manga İstek ☆

• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • Beğen
0
Konuyu Beğen
5
#1 Star 
Merhabalar, Horimiya adlı manganın yeni bölümleri çıktı. Rica etsem çevirir misiniz?

Bosta birini bulursam sorucam :D
[Resim: tumblr_mqq0frejmy1sn361vo1_500.gif]

Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records mangasını bulamıyorum. nerden okuyabilirim?

Jitsu wa Watashi wa Mangasını çevirme imkanınız var mıdır hiç bi yerde bulamadım adam akıllı max 15 bölüm yapıp bırakmışlar

(17.04.2020, Saat:01:33)SFEYoung Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar, Horimiya adlı manganın yeni bölümleri çıktı. Rica etsem çevirir misiniz?

Şurada
Puzzle Fansub çevirisine devam ediyor. Gerekli bilgilendirmeleri sitelerinden takip edebilirsiniz.

(11.05.2020, Saat:13:11)beyazneko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records mangasını bulamıyorum. nerden okuyabilirim?

Çevirisi yapılmıyor galiba... Tüm fansubları kontrol etmedim. 

(12.06.2020, Saat:20:38)unto4152 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jitsu wa Watashi wa Mangasını çevirme imkanınız var mıdır hiç bi yerde bulamadım adam akıllı max 15 bölüm yapıp bırakmışlar

Şu an için zor görünüyor. Çevirisine başlamaya istekli birileri çıkarsa şansınıza...
“Oku!” emrini, “Diploma Al” olarak anlamanın bedelini çok ağır ödüyoruz. S. Çamlıca
21.yy. cahilleri, okuma-yazma bilmeyenler değil; öğrenmeyen, öğrendiği yanlışlardan vazgeçmeyen, yeniden öğrenmeyenlerdir. Alvin Toffler

(16.09.2020, Saat:16:36)psikonevroz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17.04.2020, Saat:01:33)SFEYoung Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar, Horimiya adlı manganın yeni bölümleri çıktı. Rica etsem çevirir misiniz?

Geri dönüşünüz için teşekkür ederim. 

Manga İstek ☆
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi