Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Manga editi konusu

  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • Beğen
0
Konuyu Beğen
2
#1
Last Game'i editleyen arkadaş biraz daha dikkat ederse sevinirim. Sayfa kalitesiz, silme işlemi yapılırken aşırıya kaçılmış, sildikten sonra yazıyı yerleştirdikten sonra alt taraftaki dolgular düzeltilmemiş, balonlardaki ortalama ise göz kararı ile belli oluyor. Bu eleştirileri lütfen yanlış anlamasın yapan arkadaş ama maalesef edit konusunda seriyi katletmiş. Buraya da manga editi ve manga temizleme konusunda bir konu açacağım ama şu an nereye açacağımı bulamadım. Umarım öğrenmek isteyen kişilere yardımcı olmuş olur.

#2
(30.09.2014, Saat:22:03)sorumsuzca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Last Game'i editleyen arkadaş biraz daha dikkat ederse sevinirim. Sayfa kalitesiz, silme işlemi yapılırken aşırıya kaçılmış, sildikten sonra yazıyı yerleştirdikten sonra alt taraftaki dolgular düzeltilmemiş, balonlardaki ortalama ise göz kararı ile belli oluyor. Bu eleştirileri lütfen yanlış anlamasın yapan arkadaş ama maalesef edit konusunda seriyi katletmiş. Buraya da manga editi ve manga temizleme konusunda bir konu açacağım ama şu an nereye açacağımı bulamadım. Umarım öğrenmek isteyen kişilere yardımcı olmuş olur.

Manganın kapak kısmında çeviren ve editleyen kısmı önemli. Sitede öneriler kısmından

http://forum.animekeyfi.tv/konu-panres-o...onusu.html

bu linkten eleştirini yapabilirdin.

Last Game manga editörü benim.

Eleştiriye gelince sonuçta manga editlemenin dışında da bir hayatım var. Yoğunlukta mangayı yetiştirmeye çalışıyorum. Manga derslerine gelince
Konuyu açarsanız eğer dersleri seve seve takip ederim. Yeni bir manga editlemeye karar verdiğimde mangayı katletmemeye özen gösteririm.
[Resim: self_portrait__5_by_panres-d4ha65d.jpg]
resim benim çalışmam ve imzamı kendim yaptım

~Last Game , The Bride of the Water God ve Anikeyf e dergi Editör~

#3
Oradan devam edeyim o zaman.


    Manga editi konusu
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi