Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Konnichi wa!

• Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • Beğen
2
Konuyu Beğen
6
Öncelikle herkese merhaba :) ...

Kafama göre manga ararken tesadüfen bu siteyle karşılaştım; baktım çok güzel bir site, sıcacık bir ortamı da var, hemen üye olayım dedim :) ...

Adım Nazlı, 20 yaşındayım, öğrenciyim .

Animeye sevgim çok küçük yaşlarda başladı, karakterlerinin iri iri gözlerine , muhteşem kurgularına her zaman kendimi kaptırmışımdır; ama animeyi anime bilinciyle izlediğim ilk seri Bleach'tır . O nedenle Bleach'ın yeri bende bambaşkadır .

Kendim gibi anime bağımlısı olan küçük bir kardeşim daha var, sağolsun onun sayesinde izlemediğim shounen ve romantik seri kalmadı diyebilirim :) Abla kardeş boş zamanlarımızda geçeriz pc başına günde 2 veya 3 bölüm anime izleriz :) ...
[Resim: pEf37s5.gif]

Aramıza hoş geldin , umarım keyifli vakit geçirirsin Tastey
özellikler manga araken bulman da senin adına çok iyi olmuş.Forumumuzda gerek kendi serimiz , gerekse diğer fansubların paylaştığımız mangaları dolayısıyla bolca manga mevcut.Keyifli okumalar Tastey
[Resim: tumblr_mj2mqi9Sae1qfbz1so1_500.gif]
[Resim: tumblr_mnfmzgEQIf1rnt61eo1_r1_500.gif]

Aramıza hoşgeldin X3
abla kardeş izlemeniz ne güzel. ben ablamla tamamen bir tek sailor moon'u izlemiştim günde en az 10 bölüm rahat izliyorduk Ciddi
[Resim: wLjZ6V.png]

Bilinçli kullanıcıları görmek bir harika Tastey
Aramıza hoş geldin keyifli bir vakit geçirirsin umarım X3

Ben ablamla bebeyken izliyordum da o kendi alemine dalsa da ben animeye ihanet etmedim Tastey

Chat ortamımızda da sizi görmek ümidiyle esen kalın ahaha Kendi haber sunumunu bitiren spikerlere benzettim Istiyorum
[Resim: tumblr_m6wxns0KIA1raifc8o1_500.gif]

(16.06.2014, Saat:14:11)Yosun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilinçli kullanıcıları görmek bir harika Tastey
Aramıza hoş geldin keyifli bir vakit geçirirsin umarım X3

Ben ablamla bebeyken izliyordum da o kendi alemine dalsa da ben animeye ihanet etmedim Tastey

Chat ortamımızda da sizi görmek ümidiyle esen kalın ahaha Kendi haber sunumunu bitiren spikerlere benzettim Istiyorum

Yosun'un böyle durduğuna bakma
Korkunçtur o korkunç
^^ neyse hoşgeldin
[Resim: kU0hST6.gif]
Kaze hiku no
Spoiler:
[Resim: HZJWgwK.jpg]

Hoş gelmişsin Istiyorum
[Resim: tumblr_mqq0frejmy1sn361vo1_500.gif]

Hoş geldin Istiyorum ben normalde daha çok abimle izliyorum animeleri ama şu sıralar ablama da başlattım Secret-laugh Gerçekten insanın anime seven kardeşlerinin olması süper Relief Nosebleed
[Resim: Ayz14X.gif]

Konnichi wa!
İlginizi çekebilir:
  • Konnichi wa!
  • Konnichi wa!
  • Konnichi wa
  • Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi