Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Japonlar seni seviyorum neden demez?

• Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • Beğen
3
Konuyu Beğen
18
Bişi anlamadım ShoutShout

Bunu ben de duymuştum. Aslında "Suki desu" kalıbını çok kullanıyorlar ama genellikle şarkılarda geçen "Aishiteru yo" kalıbını birbirlerine hiç söylemiyorlarmış. İçinde çok derin anlamlar barındıran bir cümleymiş. Sanırım Japonlar animelerdekilerin aksine duygularını pek fazla belli edemeyen bir millet.
[Resim: yR1o7n.gif]

GÜZEL OLMUSIstiyorum
Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acısı benimki idi önce sev sonra terket dediler Scared

Bende bu manga ve animelerde bir birlerini sevenlerin neden bu kadar uğraştırdıklarını merak ediyorudum bazı noktalarda kanser ediyolar adamı yazık valla acıyorum onlara :D

Aynen bende animelerde niye seni seviyorum demiyorlar hoşlanıyorum ilgimi çekiyor diyorlar diye sorardım kendi kendime içten içe gıcık olurdum Ciddi
Ama kötü bir şey insan duymak ister o sözleri Shy

[Resim: tumblr_my4px6c87s1qfvyulo4_500.gif]
[Resim: CISPMwM.png]

(11.05.2014, Saat:16:45)Hilicik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen bende animelerde niye seni seviyorum demiyorlar hoşlanıyorum ilgimi çekiyor diyorlar diye sorardım kendi kendime içten içe gıcık olurdum Ciddi
Ama kötü bir şey insan duymak ister o sözleri Shy

Yazık adamlara harbiden :D İçlerine atıyolar her şeyi :) en azından kanser olmucam bundan sonra :D duruma hakimim :D

Bunu ilk duyduğumda da çok etkilenmiştim şimdi gene okudum gene etkilendim sonra sosyetikler bana çiçek almadı diye kavga etsinler Tastey

Sonra animelerin başında bir sezon bekleyen biz oluyoruz. Ciddi
[Resim: 1zogfw1.jpg]

İşin garibi antik kültürlerimiz bir birine benziyor ama bizde öyle bir şey yok bizim savaşçı kültürümüz de ağır basar ama biz böyle şeyleri kısıtlamamışız.

Japonlar seni seviyorum neden demez?
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi