Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Ikkitousen: Xtreme Xecutor (TV Serisi) (2010)

• Derecelendirme: 5/5 - 4 oy
  • Beğen
4
Konuyu Beğen
5
çok fazla forum kurallarını da bilmiyorum ama bir ricam vardı Ikkitousen serisi çevrilmiş sadece Ikkitousen: Xtreme Xecutor (TV Serisi) (2010) çevirisi kalmış, bunun çevirisini birileri yapabilir mi?
Ikkitousen: Xtreme Xecutor (TV Serisi) (2010) seisinin ingilizce altyazısı da altyazı sitelerinde var.
ikkitousen serisine hiç başlamadım ama araştırdım iyi bir yapımmış.
NOT:
Ikkitousen(2003)-türkçe altyazısı var
Ikkitousen Dragon Destiny (TV Serisi) (2007)-türkçe altyazısı var
Ikkitousen: Great Guardians (TV Serisi) (2008)-türkçe altyazısı var
Ikkitousen: Xtreme Xecutor (TV Serisi) (2010)-türkçe altyazısı yok

Sanmam çeviren çıkmaz :D
[Resim: DMkmQy.jpg]

12 bölümmüş .. ya ben aslında hiç bir şey çevirmedim o yüzden eski yapımlardan birisiyle başlamak istiyordum da şu sınav haftama denk geldi o yüzden 1. bölüm yarıda kaldı .. o 52 bölüm bu kısaymış dur bi emine onee-chan la konusayım belki önce bunla uğraşırım istersen ama şimdiden söyliyim ilk defa anime çeviriyorum öyle cümleyi ingilizce felan bırakma gibi acemiliğim yokda hani biraz yavaş olabilirim Shy

(26.03.2013, Saat:12:39)kawaii.tofu* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 12 bölümmüş .. ya ben aslında hiç bir şey çevirmedim o yüzden eski yapımlardan birisiyle başlamak istiyordum da şu sınav haftama denk geldi o yüzden 1. bölüm yarıda kaldı .. o 52 bölüm bu kısaymış dur bi emine onee-chan la konusayım belki önce bunla uğraşırım istersen ama şimdiden söyliyim ilk defa anime çeviriyorum öyle cümleyi ingilizce felan bırakma gibi acemiliğim yokda hani biraz yavaş olabilirim Shy

ağır ecchi bi seri haberin olsunda :D
[Resim: DMkmQy.jpg]

ecchi mi ? benim baktığım sitede yazmıyordu ilk sezonlarını izlemeyi de düşünüyordum hatta Ciddi bi bölüme bakayım baktım öyle fazla bir şey yok bakarımda gerçekten yaiımı aşan şey olursa imkanı yok Shy

Ikkitousen serisini izleyecek arkadaşlar dövüş-olağanüstü güçler var diye izleyecekse boşa izlemesin çünkü dövüş-olağanüstü güç özellikleri yönünden hiç iyi değil.ben izledim pişman oldum.hele ecchi sevmeyenler hiç izlemesin.Bunlar kişisel görüşümdür.

Ikkitousen: Xtreme Xecutor (TV Serisi) (2010)
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi