Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Herkese Merhaba ^^

• Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • Beğen
1
Konuyu Beğen
10
Hepinize merhaba :3 . Ben Zeynep, 13 yaşımdayım. 2011 yılından beri anime izliyorum. İlk izlediğim anime Love Hina, izlemeyenlere tavsiye ederim ^^ . Favori serilerim ise Kuroshitsuji, Code Geass, Death Note, Darker Than Black, Kaichou Wa Maid-Sama, Sword Art Online ve Tokyo Ghoul (aslında Tokyo Ghoul'un mangasını daha okumadım, ama okuyunca favorilerimden biri olacak zaten *-*) . Şuan Fairy Tail'i bitirmeye çalışıyorum, mangasında şuan olduğum bölüme gelince devam edeceğim :3 . Anime izlemek ve manga okumak dışında resim çizmeyi, kitap okumayı, müzik dinlemeyi falan seviyorum. İzlediğim diziler arasında Supernatural, Doctor Who ve Sherlock var. Harrpy Potter, Percy Jackson ve Ölümcül Oyuncaklar serilerinin hayranıyım :3 . Bi' de ucundan Marvel ile ilgileniyorum, Guardians of the Galaxy'yi izlemenizi şiddetle öneriyorum ^^ . Aslında sitede linkler falan gözükmediği için üye oldum ama ortam hoşuma gitti, takılabilirim burada :D . İmza kuralları falan yok sanırım o.O (aradım ama bulamadım o.O) . Ayrıca şu dükkan olayı güzelmiş, düşünen kimse iyi düşünmüş :D . Son olarak okuyan herkese teşekkür ederim ve umarım hepinizle iyi anlaşırım *-* .
[Resim: sgyFBO9.gif]

Hoş geldin fyourdreams,ilk olarak böyle uzun isim seçenleri anlayamayan bir insanım
Neyse Sitede keyifli vakit geçirirsin eminim Istiyorum

Ghoul seviyorsan; forum.animekeyfi.tv/konu-Ghoul-Rehberi.html Confident

İmza kuralı yok ama 650.300 mü neydi boyutlar bide 2 den fazla imza koyamazsın,sanırım bende bilmiyom açıkçası
(Boyut meslesini site kendisi yapıyor ama onu ayarlaman herkesin hayırına olur X3

İmzakar olarak imza işleri için de buraya baş vurursan bi ara bakarız (Şu sırlar ekip arkadaşları kayıplarda da neyse) Ciddi
http://forum.animekeyfi.tv/konu-Imza-Fabrikasi.html Confident

Anime tavsiye edebilirim istiyorsan 280 taneden seçer bir şeyler söylerim Tastey

Ha buarada anime kültürün iyise buraya beklerim

http://forum.animekeyfi.tv/konu-Gulmeli-...neler.html Confident

Valla kendi reklamımı yaptım desem yeri,neyse tekrar Hoş Gedin
İmzaya tık tık

[Resim: orZvER.jpg]

[Resim: l7EPzQ.jpg]

Yeni arkadaşa merhaba (üşenmedim okudum) eXt sana gelince baktım sen de uzun yazmışsın bi bakayım dedim sonra ghoul'da reklamını yapmışsın okumayı bıraktımX3
[Resim: FNZLJbU.gif]

Hoş geldin Zeynep, umarım keyifli vakit geçirirsin Tastey .
[Resim: pEf37s5.gif]

Hoş geldin , keyifli vakit geçirmeni dilerim Tastey
[Resim: tumblr_mj2mqi9Sae1qfbz1so1_500.gif]
[Resim: tumblr_mnfmzgEQIf1rnt61eo1_r1_500.gif]

Hoş geldin Zeynep umarım keyifli vakit geçirirsin X3
[Resim: anime_boys_crows_2000x1500_wallpaper_wal...5vw1w3.jpg]

Hoş geldin Zeynep Tastey

Hepinize teşekkür ederim, hoşbuldum *-* .
[Resim: sgyFBO9.gif]

Hoş geldin X3

Aramıza hoş geldin Zeynep Tastey
Burası eğlencelidir, tavsiye ederim Confident Sitede keyifli forumlar
[Resim: Ayz14X.gif]

Herkese Merhaba ^^
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi