Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Herkese Merhaba

• Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • Beğen
2
Konuyu Beğen
9
#1 Star 
Herkese merhaba,
Adım Furkan, lise 2 deyim şuan. Şimdilik, çok az bir süre daha.
Anlatacak pek bir şeyim yok.
Anime izlemeyi seviyorum, elimden geldiği kadar da bir şeylere katkıda bulunmak istiyorum.

Burayı hep okuyordum ama üye olup bir şeyler yazma cesaretini yeni toplayabildim.
En korktuğum şeylerden birisi kimsenin herhangi bir yorum yazmaması, özel yetenek olarak sinir edip sürekli mesaj atabilmek var.

Herkese merhaba :)

Hoşgeldin aramıza ilk üye olduğumda ben de yorum yazamıyordum -.- Hattaha 6 ay sonra tanışma bölümüne başlık açtım amam buradakiler çok sıcak insanlar o yüzden alıştım sen de alışırsın v.v
[Resim: tumblr_mlfhozq5ev1r5gkxho1_400.gif]

(31.03.2014, Saat:13:18)goldangel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin aramıza ilk üye olduğumda ben de yorum yazamıyordum -.- Hattaha 6 ay sonra tanışma bölümüne başlık açtım amam buradakiler çok sıcak insanlar o yüzden alıştım sen de alışırsın v.v

Çok teşekkürler, umarım alışırım :D

Alışılmayacak bir şey yok ya, benim sohbete bodoslama dal olsun bitsin Secret-laugh
Bu arada hoş gelmişsin. Lise yıllarının tam ortasından selam etmişsin, "Ahh gençlik!" deyip yad edesim geldi o günlerimi Yum

Ayrıca ben tanışma bölüme yıllar sonra başlık açtım hihihihii Secret-laugh

İyi forumlar dilerim efenim! Keyifli bir vakit geçirmen dileğiyle!
[Resim: tumblr_m6wxns0KIA1raifc8o1_500.gif]

(02.04.2014, Saat:21:38)Yosun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alışılmayacak bir şey yok ya, benim sohbete bodoslama dal olsun bitsin Secret-laugh
Bu arada hoş gelmişsin. Lise yıllarının tam ortasından selam etmişsin, "Ahh gençlik!" deyip yad edesim geldi o günlerimi Yum

Ayrıca ben tanışma bölüme yıllar sonra başlık açtım hihihihii Secret-laugh

İyi forumlar dilerim efenim! Keyifli bir vakit geçirmen dileğiyle!

Çok teşekkürler :)

Hoşgeldin foruma Furkan Tastey
Herkesle hemen anlaşabileceğine eminim, bol eğlenceler Istiyorum
[Resim: yR1o7n.gif]

Çok teşekkürler, umarım öyle olur Tastey

Hoş geldiiin!! de ARE YOU SURE diyene bi çevirmen mi var idi editçi miydi?? *o* O musun acep dicem bişe de deme mişin sdjöghjskhfkjshdksj meraklaardayım Istiyorum Hoş geldin tekrar :)

Aramıza hoş geldin Istiyorum Arkadaşların da dediği gibi bize çabuk alışırsın merak etme Confident
Övünmek gibi olmasın çok tatlı kişileriz Secret-laugh
Bunu sana böyle savaştan yeni çıkmış, kanlı yüzlü avatarım varken değilde sevimli bir avatarım varken söylemek isterdim ama bunla da idare et Whisper

[Resim: Ayz14X.gif]

Aramıza hoş gelmişsin.Hemen alışırsın muhtemelen. X3

Bu arada @hikari no hime ürkütmeyelim ama di mi.Kanlı bıçaklı selamlama yapıyorsun Shy Secret-laugh
[Resim: anime_boys_crows_2000x1500_wallpaper_wal...5vw1w3.jpg]

Herkese Merhaba
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi