Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Franky Fan Club

  • Derecelendirme: 5/5 - 4 oy
  • Beğen
4
Konuyu Beğen
6
#1
[Resim: franky_127150.jpg]

İsim: Franky, フランキー
Yaş: Başlangıçta 34, Güncelde 36
Doğum günü: 9 Mart
Boy: 225cm, 2 yıl sonra 240cm
Tayfa: Hasır Şapka Korsanları(Mugiwara No Ichimi)
Mesleği: Gemi Tamircisi
Lakap: Cyborg Franky
Ödülü: 44.000.000[Resim: Bsymbol.gif]
Anime: One Piece
Seslendirme: Kazuki Yao

[Resim: Supa_new_franky.jpg]


Görünümü

Franky sayborg olmak için yapılan değişikliklerin ardından kaslı bir vücuda sahip olmuştur. Gövdesine nazaran bacakları incedir. Boyu çok uzundur. Tayfadaki en uzun ikinci kişidir. Ön kolları çok büyüktür (Bknz. Temel Reis). Parlak mavi renkte saçları vardır. Giydiklerinden dolayı insanlar onun sapık olduğunu düşünmektedir Çünkü üzerine önü açık bir gömlek ve altına da sadece bir mayo giyer. Oda Franky'i boğaya benzetir, onu parlak mavi renklerde ve kola kokan bir şekilde tasarlamıştır.


Kişiliği

Franky güçlü iradeli, özgür ruhlu ve kural tanımayan birisidir. Küçük güçlü gemiler yapmaktan hoşlanır ve yaptığı gemileri çok önemser. Tayfada ki en eksantrik tiptir. Franky sık sık gitar eşliğinde şarkı söyler. Duygularını ağla***** dışa vurur. Fakat ağladığını hep inkar eder. Hemde ağlarken.
En çok kullandığı kelime Süper (Supa)'dir. Kendini övmeye ve övülmeye bayılır (Örn. Bu haftaki en süper adam benim!!)
Giydiklerinden ve konusmalarından dolayı hep sapık damgası yemiştir. Moda anlayışıda biraz ek******. Altına sadece bir mayo üstüne ise desenli gömlekler giyer. Boynuna da altından büyük bir zincir takar.
Yetenek ve Güçleri

Franky mekanik parçalarla döşenmiş bir sayborgdur. Bu sayede inanılmaz güçlü bir hale gelmiştir. Franky'nin ön kısmı çok sağlamdır. Top mermilerine bile dayanabilir. Ancak arka kısmı hala normal bir insanın ki gibi et ve kemikten oluşmaktadır. Çünkü Franky sırtına ulaşamadığı için o bölge normal halde kalmıştır. Bu yüzden arka kısmı Franky'nin en zayıf bölgesidir. Değişiklik yapmamış olsa bile sırtı tabanca mermilerine dayanabilir. Gemi marangozu olması kendi kendini sayborg yapmasında çok etkili olmuştur. Bir fili bile durdurabilen korkunç bir güce sahiptir. Gücünün kaynağı koladır. Franky'nin mücadele yetenekleride fazladır. Bu sayede eğitimli bir suikastçi olan CP9 üyesi Fukurou'yu yenmiştir. Hatta yerin dibine sokmuştur. Ona meydan okuması bile cesaretinin bir kanıtıdır. Bir boksör gibi dövüşür. En katı çelikle takviye edilmiş bir vücudu vardır. Ancak bu özelliğin ilginç bir tarafı suda batmamasıdır. Normal bir metal suda batarken Franky'nin tasarımı yüzebilir bir özelliktedir. Hatta bir Şeytan Meyvesi kullanıcısını bile sudan çıkarabilir. Bu Franky'nin sayborg olmadan önce iyi bir yüzücü olduğunun göstergesidir.
Franky sol kolunu öncelikle bir silah olarak kullanır. Bileğini dışarı çıkararak çok namlulu bir makineli tüfek oluşturabilir. Elini yana açarak bir top mermisi fırlatabilir. Elinin üstünde de bir hedef aygıtı bulunur. Franky'nin sağ eli fırlatılabilir bir şekilde tasarlanmıştır. Uzak mesafelere ulaşmak için içinde uzun bir zincir vardır. Ayrıca sağ elinin derisini çıkararak demir bir yumruk da yapabilir.Kurucu
Spoiler:
dynamite54

Üyeler
Spoiler:
CloudTsuchiya
Mitsu

#2
hayırlı olsun :)
[Resim: c6zlk.jpg]

#3
Saol... X3

Geliyo musun? Istiyorum

#4
Ben geliyorum al beni Istiyorum
[Resim: gwqd2.gif]


#5
Albeni*

Çikolata gibi albeni dedin X3

Aldım seni hadi bakalım Istiyorum

#6
Aslında Chopper ve Boa Hancock falanda açmak lazım. Istiyorum
[Resim: LGvBP.png]
[Resim: 15s9esp.jpg]

#7
(07.08.2012, Saat:17:35)CloudTsuchiya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında Chopper ve Boa Hancock falanda açmak lazım. Istiyorum

Tek tek... X3


    Franky Fan Club
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi