Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Fairy Tail X Rave Master Crossover OVA

  • Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • Beğen
3
Konuyu Beğen
1
#1
[Resim: F2XoQqL.jpg]

Rave Master ve Fairy Tail Mangaka'sı Hiro Mashima Twitter hesabından yaptığı açıklamada Fairy Tail X Rave Master "Crossover" Manga'sının OVA olacağını duyurdu. Sözkonusu yapım Fairy Tail'in 16 Ağustos'da satışa sunulacak 39. cildiyle beraber verilecek.

Sözkonusu "Crossover" öyküde Fairy Tail'in kahramanı Natsu ve Rave Master'in kahramanı Haru kayboluyor. Bunun üzerine Lucy ve Elie işbirliği yapıp arkadaşlarını aramaya koyuluyorlar.

Sözkonusu "Crossover" Manga, Mayıs 2011'de Kodansha'nın aylık Magazine Special'ında basılmıştı. Öte yandan bu Manga'da görülen hikayenin daha fazlası olacak. Örneğin Manga'da Musica ve Let ortaya çıkmazken hazırlanacak OVA'da gelecekler. Hiro Mashima, daha önce hiç Rave Master okumamış hayranların sevebileceği türden bir hikaye yapmaya çalıştığını fakat Rave Master'i bilenlerin daha çok zevk alacaklarını söylüyopr. Ayrıca Mangada yeralmayan yeni sahneler de OVA'da yeralacak. Ayrıca her iki Anime için de şarkıları olan Chihiro Yonekura'nın bu haberi oldukça iyi karşıladığı da gelen haberler arasında.

animemangatr.com
[Resim: DMkmQy.jpg]

#2
güzel bir ova olacağı gözüküyor raven master fairy tail güzel ikili ovası olur benceikiside güzel animeler konuları nerdeyse aynı :D


    Fairy Tail X Rave Master Crossover OVA
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi