Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Fairy Tail Devam Edecek !

  • Derecelendirme: 5/5 - 4 oy
  • Beğen
4
Konuyu Beğen
3
#1
Fairy Tail Animesi Devam Edecek !


[Resim: animasyonfilmfairytail.jpg]

Geçen cuma 30 Mart'ta sonlanacağı açıklanan Fairy Tail animesi hakkında Mashima-sensei öyle bir tweet atmış ki dün çok mutlu etti beni ^^ Animenin bitmeyeceğini, yani en azından kısa bir süre içinde devam edeceğini söylemiş bizlere. Üstüne de "Dünya çapında çok tweet aldım, teşekkür ederim <3" diye bir tweet daha atmış, melek gibi insan mübarek. Aslında kötü haberin hemen ardından attığı "Güzel şeyler söyleyeceğim günü bekleyin." şeklinde bir tweeti daha vardı, anlaşılan çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız.

Görünüşe göre anime tekrar başlayacak. Nelerin değişeceği veya niye böyle bir yeniden başlama olayına girdiklerini bilemiyorum, ama bu kadar kısa süre içinde devam edeceğini duymak ilaç gibi geldi bana.

Bleach hakkında da böyle dedikodular çıkmıştı ama sonra sahte oldukları anlaşılmıştı. Bu yüzden Hiro Mashima'nın kendi twitterından aradım ve bahsedilen tweetleri buldum ^^ Sanırım bunlar da sahte olamaz, umarım olmaz.


"Anime sonlanmayacak, inancınızı yitirmeyin. Dünyanın dört bir yanından mesajlar aldım, teşekkürler." diyen Hiro Mashima'nın yeni çizimi.

Spoiler:
[Resim: 208561_358319007617171_1547278823_n.jpg]

Kaynak : turkanime.tv
[Resim: tumblr_m7jh9cWX6t1qiq1olo1_500.gif]

[Resim: x8nara.png]


#2
İşte Bu Güzel Haber Tastey
[Resim: tumblr_mj2mqi9Sae1qfbz1so1_500.gif]
[Resim: tumblr_mnfmzgEQIf1rnt61eo1_r1_500.gif]

#3
Bende aynı haberi gece görmüştüm hadi hayırlısı bakalım :D

Ama yeni Erza çizimi sanki biraz daha kaba çıkmış yoksa bana mı öyle gözüktü :D Kabadan kastım eli :D
[Resim: DMkmQy.jpg]

#4
Oh oh iyi iyi :D zaten fairy tail bitmez bitemez 2010un ençok tutan animesi konusu bile yarım kaldı. En fazla olcak şeyi söylim kanal değiştirir. Çok fazla izlenildiği için kanalla anlaşamamışlardır ondan dolayı böyle olmuştur :D
[Resim: tumblr_mqq0frejmy1sn361vo1_500.gif]


    Fairy Tail Devam Edecek !
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi