Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Erken Gelen Tokyo Ghoul 2. Sezon Haberi Çin Sitesinden Kaldırıldı

  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • Beğen
1
Konuyu Beğen
6
#1
[Resim: tokyo-ghoul.jpg]
Sui Ishida’nın çalışması olan manga Tokyo Ghoul geçtiğimiz günlerde hayranlarına veda ederken, manganın anime uyarlaması da 12. bölümünün yayımlanmasıyla bu hafta son bulmuştu. Haliyle serinin bitişi ve son bölümün içeri göz önüne alındığında, pek çok izleyicinin kafasında, animenin sadece manga tanıtımına yönelik bir yapım olarak kalıp kalmayacağına yönelik soru işaretleri oluşması kaçınılmaz oldu.

Bunların hemen ardından Sui Ishida, Twitter’da yaptığı açıklamayla gündeme geldi. Mangaka bahsedilen açıklamada bu şartlar altında daha fazla detay vermeyeceğini ancak bu hafta içerisinde Young Jump’ta ya da Tokyo Ghoul internet sitelerinde seri ile ilgili önemli bir duyurunun yapılabileceğini belirterek Tokyo Ghoul severlerden biraz daha vakit istedi.
[Resim: tokyo-ghou.jpg]
Sui Ishida’nın Twitter Açıklaması

İşte tam da bu açıklamanın üzerine Çin’deki Tokyo Ghoul internet sitesinde çıkan haber ikinci sezonun geleceğini umut eden takipçilerin yüreğine su serpti çünkü sitede Tokyo Ghoul’un 2015’in Ocak ayına planlanan ikinci sezonun listelendiği görülüyordu. Şu noktada belirtilmesi gereken şey yeni sezona yönelik bu haberin Sui Ishida’nın belirttiği Japonya’daki herhangi resmi bir kaynaktan onay almamasıydı ama bu durum bile hayranların coşkusunu ve internetteki ikinci sezona yönelik patlayan bilgi akışını engelleyemedi.

[Resim: tokyo-ghoul.jpg]
2. Sezonun Listelendiğini Gösteren Kare

Bugün ise duyurunun yapıldığı sayfaya gerçekleştirilen ziyaret, erken gelen bu haberle sevinenlerin sevincinin kursağında kalacağını işaret ediyor gibi; bunun sebebi sitede ikinci sezona yapılan yönlendirmenin ortadan kalkmış olması.

[Resim: tokyo-ghoul.jpg]
Aynı Siteden Bugün Alınan Bir Kare

Sonuç olarak, Tokyo Ghoul’un ikinci sezonuna dair üzerine konuşulabilecek iki ihtimal var. Bu ihitmallerin ilki ve olumlusu yapılan açıklamanın yapılması gerekenden erken yapıldığı için kaldırılmış olması; ikincisi ve pek çok hayranın duymak istemeyeceği ise yeni sezonun sitede yer alan yanlış bir açıklamadan kaynaklanması. Ne yazık ki iki ihtimal de göz önüne alındığında Tokyo Ghoul takipçilerinin elinden şimdilik resmi açıklamayı beklemekten başka bir şey gelmiyor. Peki henüz kesinlik kazanmamış olan Tokyo Ghoul 2. sezonu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Kaynak:
AnimeFantastica

#2
Üzüldüm şimdi,sevinmiştim Ocak'ta çıkacağına -_- Ama öyle bir sonla kesin 2. Sezon olması gerekir blu-ray DVD satışlarına bakarak yapacaklar büyük ihtimalle -,- Hayırlısı olsun diyelim manganın Türkçe çevirisi ileride olsa okuyacam ama <.<

#3
(20.09.2014, Saat:20:55)Lacky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üzüldüm şimdi,sevinmiştim Ocak'ta çıkacağına -_- Ama öyle bir sonla kesin 2. Sezon olması gerekir blu-ray DVD satışlarına bakarak yapacaklar büyük ihtimalle -,- Hayırlısı olsun diyelim manganın Türkçe çevirisi ileride olsa okuyacam ama <.<
Aynen ya :D Olumlu ihtimalin olmasını umuyorum ama bakalım Tastey

#4
İnşallah hevesimizi kursağımızda bırakmazlar, ne diyeyim Tastey ...
Güzel ve faydalı bir paylaşım olmuş, ellerine sağlık .
[Resim: pEf37s5.gif]#5
Bu finale bi ikinci sezon lazım zaten...
[Resim: tumblr_mj9sj4RrYw1rcj8eco1_500.gif]

#6
Misaki Shocked

Kötü haber vermek zorunda mıydın Shy

Aldnoah Zero 2. sezon nasıl yapabilir derken Tokyo Ghoul'a bir şey olursa var ya Atesligozler
İmzaya tık tık

[Resim: orZvER.jpg]

[Resim: l7EPzQ.jpg]


#7
Anichart.net Kış sezonunda 2. sezonu göstermiş...
Bence 2. sezon gayet düzgün bir şekilde olacak.
Herkes serinin çok kötü bittiğini söyleyince beklentim eksilerdeyken izledim ama gayet de iyi bir yerde bitirmişler.
Fate Zero gibi yapacaklardır büyük ihtimal. Adamlar 12 bölüm verdiler 1 sezon sonra 13. bölümden devam ettiler.

Son iki bölümdeki işkence sahneleri içimdeki uyuyan seri katili çıkarmış gibi hissettim. Gekkan Shoujo'daki Yuzuki Seo gibi hissettim kendimi. Pis pis sırıtmaya başladım o sahnelerde ey allam bu anime adamı psikopat yapar. Ciddi
[Resim: tumblr_m6wxns0KIA1raifc8o1_500.gif]


    Erken Gelen Tokyo Ghoul 2. Sezon Haberi Çin Sitesinden Kaldırıldı
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi