Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Ef - A Tales of Memories [Aluminia]

  • Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • Beğen
3
Konuyu Beğen
3
#1

[Resim: 5043.jpg]

Bölüm: 12

Türü: Romantik, Dram, Gizem
Durum:
Tamamlandı
Upload: redblue2


TANITIM

Animede eş zamanlı ilerleyen birbirine paralel iki hikâye anlatılır.

İlk hikâyede iş olarak manga çizen bir lise öğrencisi Hirono Hiro, yılbaşı partisi için çocukluk arkadaşı Kei tarafından çağrılır. Partiye doğru bisikletiyle yola çıkan Hiro, bir kilisenin önünde durur ve içeri girer. İçeride gizemli kız vardır ve kız burada birini beklediğini söyler. Kısa süre sonra kiliseden çıkan Hiro’nun bisikleti, kızıl saçlı bir başka kız olan Miyako tarafından çalınır. Ancak bu olay Hiro’nun, Kei’nin partisini kaçırmasına, Miyako ile yeni başlayan dostluğuna ve üçü arasında oluşan dramatik bir aşk üçgenine yol açacak ilk adım olur.

İkinci hikâye Aso Renji ve Shindo Chihiro etrafında geçer. Terk edilmiş bir tren istasyonunun önünde tek gözü bantlı bir kızla karşılaşan Renji daha sonra görüşme sözüyle buradan ayrılır. Ancak Renji, gelecekteki kariyerlerine karar vermeleri gereken bir dönemdedir. Akıl danışmak için kilisede sürekli karşılaştığı Himura’ya gider. Himura ise bir danışman olmadığını ve sadece burada birini beklediğini söyler ama gene de ufak bir tavsiyede bulunmayı ihmal etmez. Buradan sonra Renji, daha önce karşılaştığı kızın olduğu istasyona gider fakat kız Renji ile tanıştığını ilk başta hatırlamakta zorluk çeker. Gene de tekrar konuşmaya başlarlar ve kız adının Chihiro olduğunu söyler. Tekrar bir sonraki gün görüşmek üzere ayrılırlar.[Resim: attachment.php?attachmentid=670&d=1355776105&thumb=1]
[Resim: attachment.php?attachmentid=671&d=1355776106&thumb=1]Download Linkleri:

Ef-a Tale of Memories

Ef-a Tale of Memories

Ef - A Tale of MemoriesNot: Linkler bana aittir. Bir sorun olursa, bildirin. Gerekli değişimler yapılacaktır.
Not2: İzlemenizi öneririm. Dram alanında en beğendiğim animelerden biridir.

#2
paylaştığınız için teşekkürler, ne yazık ki yalnızca filefactory'deki 1. bölüm mevcut. Linkleri yenilemeniz mümkün müdür?

#3
Üzgünüm, uzunca bir süre upload işlerine giremedim. Sizden ricam, bu konuyu silebilir misiniz?

#4
Tüh tamamlansaydı keşke bu seri ya Ciddi


    Ef - A Tales of Memories [Aluminia]
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi