Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Diamond no Ace Act II [AniKeyf Fansub]

• Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • Beğen
1
Konuyu Beğen
89
35 bölüm geldi artik çevircek misiniz acaba nasil bir sinavmış o

Uzun zamandır haber yok çevirilerden, 7 bölüm birikmiş. 100% devam edecek mi? Bir kaç yerde istek açayım dedim fakat burada çevirilecek gösterdiği için kimse çevirmeye davranmadı :(

Gecikme icin kusura bakmayin 29-30. bolumler eklenmistir en kisa surede guncele yetismeye calisacagiz :D
[Resim: tumblr_mqq0frejmy1sn361vo1_500.gif]

(02.12.2019, Saat:06:37)Calibre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gecikme icin kusura bakmayin 29-30. bolumler eklenmistir en kisa surede guncele yetismeye calisacagiz :D

Yeni bölümler için teşekkürler.

Seriyi bu kadar geciktirmeniz saçma sınav bahanesi biraz fazla uzamış gibi

Teşekkürler

teşekkürler

(30.11.2019, Saat:23:07)hyper53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 35 bölüm geldi artik çevircek misiniz acaba nasil bir sinavmış o

(01.12.2019, Saat:13:00)akadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun zamandır haber yok çevirilerden, 7 bölüm birikmiş. 100% devam edecek mi? Bir kaç yerde istek açayım dedim fakat burada çevirilecek gösterdiği için kimse çevirmeye davranmadı :(

(03.12.2019, Saat:00:39)Cerzeus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seriyi bu kadar geciktirmeniz saçma sınav bahanesi biraz fazla uzamış gibi
Sizin hiç mi utanmanız yok? Bu insanlara Türkçe izlemek için para mı veriyorsunuz? Haddinizi bilin emeğe saygılı olun. Terbiyesiz ahlaksız herifler. İnsanlar boş vakitlerini sizler için ayırıyor. İsterlerse hiç yapmazlar. Gördüğüm yorumlara bak. Rezalet. Önce insan gibi teşekkür etmeyi sonrasında nazikçe bölümlerin ne zaman geleceğini sormayı öğrenin...

(02.12.2019, Saat:06:37)Calibre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gecikme icin kusura bakmayin 29-30. bolumler eklenmistir en kisa surede guncele yetismeye calisacagiz :D
Elinize emeğinize sağlık. Önceki bölümleri sarıp sarıp izliyordum. Devamını bekliyoruz. Aç susuz bırakmayın bizi :D Ayrıca size tavsiyem emeğinize zerre saygısı olmayan insanları burada barındırmayın...

(07.12.2019, Saat:00:46)Tombe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30.11.2019, Saat:23:07)hyper53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 35 bölüm geldi artik çevircek misiniz acaba nasil bir sinavmış o

(01.12.2019, Saat:13:00)akadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun zamandır haber yok çevirilerden, 7 bölüm birikmiş. 100% devam edecek mi? Bir kaç yerde istek açayım dedim fakat burada çevirilecek gösterdiği için kimse çevirmeye davranmadı :(

(03.12.2019, Saat:00:39)Cerzeus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seriyi bu kadar geciktirmeniz saçma sınav bahanesi biraz fazla uzamış gibi
Sizin hiç mi utanmanız yok? Bu insanlara Türkçe izlemek için para mı veriyorsunuz? Haddinizi bilin emeğe saygılı olun. Terbiyesiz ahlaksız herifler. İnsanlar boş vakitlerini sizler için ayırıyor. İsterlerse hiç yapmazlar. Gördüğüm yorumlara bak. Rezalet. Önce insan gibi teşekkür etmeyi sonrasında nazikçe bölümlerin ne zaman geleceğini sormayı öğrenin...

şöyle ifade edeyim. ceviriye saygi respect olayini fazla abartiyorsunuz. evet adamlarin hic cevirmeye bilirler v.s. v.s. o zaman varsa baska bir cevirmen aranir yada ilan verilir. ayrica  bana gore site icin yapiyorsaniz kitleye yapiyorsaniz insanlari mutlu etmek icin stabil olmak gerekir burda gelip duyar kasiyor gibi konusuyorsunuz. ben yapamiyacagim isin altina hic girmedim girmemde. cunku cunku kendime laf getirmeyi sevmem. bi programim varsa baska bas is eklemem hobide olsa böyle. insanlari memnun etmek kolay bir is degil o yuzden boş konusup tilt etmeyin ben bu siteye anime izlemek icin kayit oldum yapilan cevirelere sukur etmek icin degil. sitenin amaci animeleri cevirmek ama amacini abartiyorsa siteyi yapma laf yeme. bunun terbiyesizlikle utanmakla hic bir alakasi yok yani bir dahada kelimelerini duzgun sec. 
hicm

Diamond no Ace Act II [AniKeyf Fansub]
Konuyu Okuyanlar: Cerzeus, ofdertli, 2 Ziyaretçi