Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Darker than Black 1.Sezon Fansub Türkçe Altyazılı indir

  • Derecelendirme: 4/5 - 5 oy
  • Beğen
5
Konuyu Beğen
246
#1
Darker than Black 1.Sezon Fansub Türkçe Altyazılı indir
[Resim: darker-than-black.jpg]

Tanıtım: Hikayenin başlangıcından 10 yıl öncesinde, Tokyo'da açıklanamayan doğaüstü bir olay olur. 3 gün sonrasında, süper güçleri olan iki çeşitte insan tipi ortaya çıkar: Gözlem kabiliyeti çok yüksek olan ve sadece programlandığı şeyi yapan hissiz 'bebekler'... ve güçlü 'contractorlar', tefeci tarzı faaliyetlerde bulunup genelde varlıklarını bilen insanların korkup nefret ettiği varlıklar. Mantıkları çerçevesinde kendi yaptıkları şeyler için haklı sebepler yaratıp suçluluk duygusu hissetmeyen contractorlar kısa bir süre sonra insanlar tarafından ideal suikastçiler ve canlı savaş silahları olarak kullanılmaya başlarlar.

Bu varlıkları yaratan doğaüstü güç güvenli bir şekilde çözülemediğinden ötürü, ilk ortaya çıktığı bölgenin çevresine devasa bir duvar inşa edilip bölgeye 'Cehennem Geçidi' ismi verilir. PANDORA adındaki uluslararası bir araştırma grubu, bu duvarın güvenliğini sağlayıp sözkonusu güç hakkında ellerinden geldiği kadarıyla araştırma yaparlar...diğer yandan hükumet contractorları çeşitli işlerde kullanıp varlıklarını tamamen halka açıp resmileştirmeyi düşünmektedir.

Polisin bütün çabalarına ve 'bebeklerin' şehir üzerine gözlem desteğine rağmen, bir contractor uzun süreli olarak izini kaybettirmeyi başarır. Polisin kendisini bildiği kadarıyla 'BK201', mükemmel bir ölüm makinası olarak görülmektedir, diğer yandan BK201 kendini ticari firmalara 'Hei' adıyla tanıtıp kendine güçlü, bir o kadarda sıradışı bir contractor imajı çizmiştir...

2. Sezon İndir


Hide Post

[Resim: tumblr_mqq0frejmy1sn361vo1_500.gif]

#2
Eline sağlık
[Resim: DMkmQy.jpg]

#3
Paylaşım İçin Teşekürler elinize Sağlık
[Resim: bvbbt.gif]

#4
klasorlerin icinde 2 yazıo,
1 mi 2 mi bu?

#5
Emeğe Saygı :) Teşekkürler Paylaşım İçin :)

#6
Yalnız bu 1.sezon değil 2.sezon çok büyük bir yanlışlık yapmışsınız.

#7
teşekkürler

#8
[b]Bu darker than black 1 değil 2 , 1.sezon uploand edin[/b]

#9
Teşekkürler
[Resim: tumblr_mlfhozq5ev1r5gkxho1_400.gif]


#10
Teşekkürler


    Darker than Black 1.Sezon Fansub Türkçe Altyazılı indir
Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi