Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Claymore

  • Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • Beğen
3
Konuyu Beğen
6
#1
[Resim: clmo.jpg]


Tanıtım:

İnsanları avlayan ve onların arasında kılık değiştirerek yaşayan Yoma adlı canavarların olduğu bir dünyada, insanlığın tek umudu Claymorelar olarak bilinen yeni bir savaşçı türüdür. Claymorelar; gümüş rengi gözleri olan ve gizemli bir organizasyon tarafından bu yaratıkları yok etmek için yarı-canavara dönüştürülmüş kızlardır. Ama bu doğaüstü güçlerini bir Claymore ne kadar kullanırsa, insan yanını sonsuza kadar kaybetmeye de o kadar yaklaşır…

İndirmek İçin:
Alıntı : yeppudaa


Not:140' dan sonrasını çevirmek istedim ama ingilizcem yeterli olmadığı için birini bulamamıştım şu ana kadar bulunca da fırsat bu fırsat dedim çevirisini yaptırdım sonrası içinde yaptıracağım :D Çeviri hataları varsa yazarsanız sevinirim hemen düzeltirim.
İyi günler

DN: İndirme Linki Eklendi.
seninle ben bir ve beraber olamasak bile; aynı hedefi döven bir çift kurşun gibi; bir namluda, sırt sırta yatabilseydik keşke.

[Resim: 1167457_370126623090217_1646332804_o_635...926329.jpg]

#2
Domo arigato gozaimashita! Istiyorum

#3
sağolasın Tastey
tüm dünyanın beni sapkın olarak gördüğünden haberdarım; ama buna rağmen hala yaşıyorsam bu dünyanın beni kabul ettiği anlamına gelir.
guren no renkinjutsushi - solf j. kimblee

#4
Ya arkadaşlar ben indiremiyorum mümkünse linki yenilermisiniz

#5
İndirme linki eklendi.
“Oku!” emrini, “Diploma Al” olarak anlamanın bedelini çok ağır ödüyoruz. S. Çamlıca
21.yy. cahilleri, okuma-yazma bilmeyenler değil; öğrenmeyen, öğrendiği yanlışlardan vazgeçmeyen, yeniden öğrenmeyenlerdir. Alvin Toffler

#6
Bu kadar hızlı

Harikasınız çok teşekkür ederim

#7
Teşekkürler


    Claymore
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi