Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Chobits Türkçe Altyazılı Fansub indir

  • Derecelendirme: 3.83/5 - 6 oy
  • Beğen
6
Konuyu Beğen
120
#1
Chobits Türkçe Altyazılı Fansub indir
[Resim: h-22.jpg]

Tür: Komedi,Romantizm,Drama,Bilim kurgu
Anime'nin Adı: Chobits
Kategori: TV
Bölüm Sayısı: 27
Yayım Tarihi: 2002
Tanıtım: Chobits, ilk olarak 2000 yılında Young Magazinede yayımlanmaya başlamıştır. Yakın gelecekte, kişisel bilgisayarlar insan biçiminde olan Persocona gelişmiş ve insanlarla birlikte yaşamaya başlamışlardır.
Hideki Motosuwa, kasabasından Tokyo'ya gelmiş ve üniversiteye girmeye çalışmaktadır. Hideki de, Persocon istemektedir ama Persocon alamıyordur, çünkü alacak parası yoktur. Bir gün, kendi ideal Persoconun hayali kurarken aşağı bakar ve çöpte yatan bir Persocon görür (ilk başta onu soyulmuş biri zanneder ve korku içinde çığlık atar). Şansını iyi kullanır ve yırtık pırtık kıyafetler içinde olan ve hala kendinde olmayan Persoconu kapar ve evine götürür (oldukça ağırdır). Ne yazık ki eve giderken, gizli bir bölmeden küçük bir disket düşer yere ama Hideki bunu fark etmez.
Evde, saatler sonra Hideki, Persoconu aktif hale getirmeyi denemekten nerdeyse vazgeçmiştir. Dediği gibi nerdeyse üstünde basılacak her yere bastım.. nerden açılıyor olabilirSonra bakışları aşağı doğru kaymaya başlar ve öksürerek elini Persoconun kasığına uzatır. Hideki biraz çekinir ve persoconun elini alır ve oraya basar. Birden, persocon canlanır. Hidekiyi sıkıca yakalar ve gözlerinin içine bakarak Chii der. Hideki oldukça utanır ve görüntü solar..
Sonraki gün Hideki gözlerini kör eden güneş ışığı yüzünden uyanır. Yüzünü kapatır ve öteki tarafa bakar... yatağında bir kız bulur. Çığlık atar ve yataktan atlar, sonradan onun dün geceki persocon olduğunun farkına varır. Hideki ona bakarken o Chii diye tekrar eder. Daha sonra, Hideki ona adının Chii olup olmadığını sorar. Chii bunu onaylar. O günden sonra onun adı Chii olur. Hideki sevinçten çıldırır. Kendi hizmetçisi, her isteğini, her arzusunu, her angaryasını yerine getirecek kendi tanrıçası. Ne şans. Ama Chiinin gerçekte neler yapabileceğini nasıl bulacaktır. Chii, X-ray ile odayı tararken, Hideki deli gibi pc dergisini aramaya başlar. En sonunda doğru olanını bulur ve zafer edasıyla havaya kaldırır. Bu sırada, Chii dergilerdeki sexy kızları taklit etmeye başlar, Hideki utanır, yüzü kızarır ve çığlık atar. Birkaç dakika sonra dergiyi iyice okuduktan sonra Chiinin bir kulağını ayırır ve içinden bir tıkaç çıkarır. Bu küçük şeyi dışarı çıkardıktan sonra hayal kırıklığına uğrar. Chiinin hiçbir fonksiyonu yoktur. Hideki yine çığlık atar ve başını sıkıca tutar.. Chii de aynısını yapar.
Hideki komşusu ve sonradan en yakın arkadaşı olacak Shinbo ile konuşur. Chii, Shinbonun mini persoconu olan Sumomoyu bozmasına rağmen Shinbo yardım etmeye karar verir. Hiçbir persocon Chiinin bir OS u olup olmadığını anlayamamaktadır. Shinbonun Hidekiye tavsiye ettiği Minoru bile Chiinin OS sini başarıyla tarayamamaktadır. Minoru, Chiinin Chobits serisinden olabileceğini iddiasını ortaya koyar. Chobits OS leri olmayan ve kendi başlarına hareket edebilen persoconlardır. Bu sadece bir hikayedir ama Chii bu hikayenin gerçek olabileceğini kanıtlayan bir örnektir.
Hiç kimse Chii'nin ne olduğunu belirleyememiş olsa da, şu açıktır ki Chiinin öğrenme yeteneği vardır. Birinin yaptığı bütün hareketleri taklit etmektedir. Oldukça hızlı öğreniyordur ve kısa sürede chii dışında başka kelimelerde konuşmaya başlamıştır.


Hide Post
[Resim: tumblr_mqq0frejmy1sn361vo1_500.gif]

#2
Paylaşım İçin Teşekürler elinize Sağlık
[Resim: bvbbt.gif]

#3
Elinize sağlık
[Resim: DMkmQy.jpg]

#4
Linkler ölmüs.Ciddi Yenilenirse sevinirim . şimdiden teşekkurler Istiyorum
[Resim: 6RLn70.jpg]

#5
linkler saglam.cok tesekkurler.arsiv icin hepsini indirdim.

#6
İndirelim bakalım Tastey

Teşekkürler X3
[Resim: anime_boys_crows_2000x1500_wallpaper_wal...5vw1w3.jpg]

#7
Çeviri için teşekkürler
[Resim: giphy.gif]

#8
Teşekkürler

Teşekkürler sonunda bulabildim sayenizde

#9
hmm
izlemek istiyorumIstiyorumIstiyorum

#10
teşekkürler


    Chobits Türkçe Altyazılı Fansub indir
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi