Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

çeviri istek anime :Hello!! Kiniro Mosa Moretsu Pirates,Burst Angel,Zettai Karen

  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • Beğen
0
Konuyu Beğen
1
#1 Video 
Hello!! Kiniro Mosa sezon 2
[Resim: 281.jpg]
Kategorisi: Komedi, Okul Hayatı, Yaşamdan Kesitler
Tanıtm :Animemizin konusu Omiya Shinobu adlı lise öğrencisi Japon kızın, İngilterye doğru kısa bir yolculuğa çıkmasıyla başlıyor. Londraya giden Shinobu, annesinin eski bir arkadaşının yanında konaklıyor. Kaldığı evde kendisiyle aynı yaşta olan Alice ile tanışıyor. Shinobu Japonya'ya döndükten sonra, Alice Shinobu'ya japonya'ya geleceğine dair bir mektup yolluyor ve Shinobu'nun okuluna transfer oluyor. Okul transferi sayesinde Japonya'ya gelen Alice'in, Shinobu ile birlikte geçireceği maceraları konu alan 12 bölümlük bir seri, şahsen hoşuma gitti. İzlemenizi tavisiye ederim

Mouretsu Pirates
[Resim: 94d8P9.png]


Türü : Aksiyon Macera Uzay
Tanıtım :Trebuchet MS', Verdana]Marika, Uminoakeboshi olarak bilinen uzak bir galakside lise bire giden genç bir kızdır ve uzayı sevdiğinden uzay gemileriyle ilgili olan okulundaki Yatçılık Kulübü'ne üyedir. Ve ayrıca yarı zamanlı iş olarak okuldan sonra bir kafede çalışır. Annesi Ririka ile yaşayan Marika, bir gün tanımadığı babasının öldüğünü duyar. Ve babasının işinin uzay korsanlığını öğrenir. Babası Gonzaemon Kato, ölmeden önce Bentenmaru adlı uzay gemisinin kaptanıdır ve şimdi ki kaptanlık ise kızı Marika'ya geçmiştir. Marika daha üst üste gelen babasının ölümü ve bir korsan olduğu şokunu atlatamadan kendisine sunulan kaptanlık görevini detaylıca düşünmek ister. Bu sırada Bentenmaru'nun mürettebatından dümenci Kane MacDougall ile Doktor Misa Grandwood onu yakından izlemektedirler. Tüm bunlar yetmiyormuş gibi Marika'nın sınıfına gizemli bir kız olan Chiaki Kurihara nakil olur. Marika'nın sıradan hayatı artık daha renkli bir hâl almaya başlamıştır.
8 . BÖLÜME KADAR ÇEVRİLMİŞTİR

Burst Angel

[Resim: YBNPP2.jpg]

Türü :Mecha Aksiyon Dram Ecchi

Geleceğin Tokyo'sunda, şiddet artık önüne geçilemez bir hal almış, polis güçleri yetersiz kalmıştır. Silah satın alma yaşının düştüğü, her gün onlarca insanın sokaklarda can verdiği şehirde, RAPT adlı özel bir şirket; güvenlik sorununu "dişe diş, kana kan" felsefesi ile çözme iddiasındadır. 4 kız; Jo, Meg, Sei ve Amy'nin ise bu kaos ortamında önlerine çıkmak imkansız... 3D grafiklerle süslü, mecha özelliğinin geri planda kaldığı, az biraz dementia tadında Gonzo eseri.

10 . BÖLÜME KADAR ÇEVRİLMİŞTİR

Zettai Karen
[Resim: QA7XRv.jpg]


Türü :Aksiyon Fantastik Komedi Shounen
Gelecekte ESP yeteneklerinin yaygınca görüldüğü bir dünyada Japon hükümeti üç güçlü ESP’yi BABEL (Base of Backing ESP Laboratory) adına çalışmaları için işe alır. Muhtemel en yüksek ESP seviyesi olan 7. seviyedeki işe aldıkları bu kişiler ise ilginç davranışlarda bulunma eğilimleri olan her biri on yaşındaki üç kızdan ibarettir. The Children takımını oluşturan Kaoru, Aoi ve Shiho adlı kızlar, kendilerinden sorumlu Kouchi Minamoto’yla birlikte suçluları durdurmak için harekete geçerler.
17 . BÖLÜME KADAR ÇEVRİLMİŞTİR 51 BÖLÜM DÜR

#2
cevap yokmi :DShyZZz


    çeviri istek anime :Hello!! Kiniro Mosa Moretsu Pirates,Burst Angel,Zettai Karen
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi