Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

[Bleach] Anime ve Manga Spoiler Bölümü

• Derecelendirme: 5/5 - 4 oy
  • Beğen
4
Konuyu Beğen
15
(25.06.2013, Saat:15:49)Yosun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğitimi bitmiştir onun ya geri gitmiştir ya da orada bir yerde hala sınavdadır ama gitmiştir o ya Tastey
Belki o hizmetçinin de ayrı bir gücü vardır, ben beklerim şahsen öyle bir performansı Kubo'dan X3
Ishida göreceksiniz bak olay yaratacak *-* Zaten düşman tarafa gitmesiyle ayrı bir konuma girdi gerisi Allah Kerim Confident

Anasının intikamı için filan girmiştir belki karşı tarafa :D Yoksa öyle bişey yapar mı pek bilemem :D

Öyle bişeyi yapsa zaten direk Ishıda nın babası yapardı ilk :D

O değil de o kraliyet sarayına gelen kaptan adı neydi unuttum o neddi acep :D
[Resim: DMkmQy.jpg]

Ya diyorum ya çok yarım kaldı konular nasıl toparlanacak merak ediyorum ama muhtemelen hepsinden bir arc filan çıkartırlar Tastey

Farkına vardım ki artık unutmaya başlamışım Bleach'i Atesligozler

İntikam filan olabilir zaten nefret duygusu tavan yapmış ishida'nın ama belki de gizli ajandır ne me lazım Onfire
[Resim: tumblr_m6wxns0KIA1raifc8o1_500.gif]

Yav ben de yeni bitirdi arrnacar saga yı da saracak mı bu yeni bölümler bana hiç öyle gelmedi. Ichimaru ölürkene Rukia giderkene ve "Kurasaki Ichigo .. hayaletleri göremiyor"dan onra baya duyguallaştım. Da bu yeni bölümler sarmayacak sanki. Gotei 13 olmadan Bleach olma di mi lağ. Gelecekler diyin :D

(24.07.2014, Saat:21:55)TheTuhafsama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yav ben de yeni bitirdi arrnacar saga yı da saracak mı bu yeni bölümler bana hiç öyle gelmedi. Ichimaru ölürkene Rukia giderkene ve "Kurasaki Ichigo .. hayaletleri göremiyor"dan onra baya duyguallaştım. Da bu yeni bölümler sarmayacak sanki. Gotei 13 olmadan Bleach olma di mi lağ. Gelecekler diyin :D

Esas konu anime bitiminde mangada başlıyor.İzlemeye başladıktan sonra yeni bölümleri sabırsızlıkla beklersin. İzledikten sonra yeni bölümleri beklerken sen Psychotic bağlarsın herhalde Tastey
[Resim: anime_boys_crows_2000x1500_wallpaper_wal...5vw1w3.jpg]

Hobaa inşallah teşekkürler :D Herkes bi büyüdü serpildi baayım nolcek Tastey Orihime tokalarını çıkarmış lan. Tamam daha hollow molow şey etmiyo da abisii?

Kubo kardeş son bölümde Quicyleri kralın saraya soktu.ruh imparatorunun sıfırıncı takımını dağıttı(headshot var la).imparatoru öldürttü.baba diyor adam imparatora(quincylerle shinigamiler aynı ataya dayanıyor olmasınla.narutodaki uchiha ve senju gibi).bakalım nasıl toplayacak burdan.son bölümler tekrar sorma gereği hissettirdi.urahara gerçekten kim? bi de hep merak etmişimdir yoruichi neden kılıç taşımıyor diye...
[Resim: tumblr_mj9sj4RrYw1rcj8eco1_500.gif]

[Bleach] Anime ve Manga Spoiler Bölümü
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi