Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Bleach 595 ve ve bi sorum var!!

• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • Beğen
0
Konuyu Beğen
5
Spoiler:
Mayuri den korkulur Shocked.... İçigo getti geder oldu da millet ben bişe sorayım millet zombi oldu falan ...... Yani Hitsugaya öldü mü laaaaaaaaaaaaaan!!!

(13.09.2014, Saat:06:57)TheTuhafsama Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Spoiler:
Mayuri den korkulur Shocked.... İçigo getti geder oldu da millet ben bişe sorayım millet zombi oldu falan ...... Yani Hitsugaya öldü mü laaaaaaaaaaaaaan!!!

Ya 592'ye de yazdım... ölmedi adam zombi şuan, Mayuri zombi olayını kanın içindeki reiatsu ile idare ettiğini anlattı ya muhtemelen zombiye dönüşenlerin kanını temizleyerek eski haline getirecek...
Neden: Zaten mayuri bütün seiretei deki adamların kan örneğine sahibim diyor, yani yapması gereken kan örneğini alıp çoğaltmak ve zombi olan kişiye nakil etmek. Bunu çoktan da yapabilirdi ama kendi de dediği gibi "denekleri" ile test yapıyor gönül eğlendiriyor şuan :)
[Resim: h.gif]

Konunun nasıl ilerleyeceğini kesin bir şey söyleyemem ama Tite Kubo önemli karakteri feda etmez yani.Şu ana kadar bir tek Gin i feda etti.Onda da öyle olması gerekiyordu.Urahara ve Mayuri zombileri eski hallerine getirir muhtemelen Tastey
[Resim: anime_boys_crows_2000x1500_wallpaper_wal...5vw1w3.jpg]

Di mi di mi?? Feda etmesin zati nası dayancaz o_o Teşekkürler cevapladığınız için. Da Byakuya onlara merhamet edip öldürmeliydin falan dedi şu eski vizard kaptanlar içi mi dediğğğğ noliyy bu teknik işlere kafam basmıyo. -.-' Zaten Hitsugaya da ölürse yazık lan Rangiku'ua T.T

(13.09.2014, Saat:13:49)boyraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konunun nasıl ilerleyeceğini kesin bir şey söyleyemem ama Tite Kubo önemli karakteri feda etmez yani.Şu ana kadar bir tek Gin i feda etti.Onda da öyle olması gerekiyordu.Urahara ve Mayuri zombileri eski hallerine getirir muhtemelen Tastey

Sen şimdi Genryūsai Shigekuni Yamamoto'ya önemsiz mi diyorsun? :D
Gerçi yamamato'nun geri dönebilmesi için de uçuk bir teorim var ama bilemiyorum. Bel bağlamamak lazım o gıcık kıza 3:)
[Resim: h.gif]

Hahhaha :D Sanırım Orihime'yi kastediyon *o* Orihime'yi sevsem de fikir uçuk harbi :D Ve evet Yamamatooo *o* yaaaa hem ölsünler istemiyom hem de ölmeden olmuyo :D Yamamato'yu öldürende baya güçlü malum İçigo napcek loo!!??

Bleach 595 ve ve bi sorum var!!
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi