Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Bleach 2013'te tekrar başlayacak mı?

• Derecelendirme: 3.8/5 - 5 oy
  • Beğen
5
Konuyu Beğen
20
#1 Question 
Biraz araştırma yaptım da bu konuda şuan 3 tane fikir buldum.Söylentilere göre:

1. Bleach 2013'te tekrar başlayacakmış çünkü mangası hala devam ediyor.
2. Bleach, Naruto Shippuuden gibi 2. sezon çıkaracakmış.
3. Bleach tamamen bitmiş mangada zaten son arc. olan Quincy arc.'ına girmiş.

Benim düşünceme göre de Bleach devam edecek gibime geliyor çünkü eğer final bölümünü izlediyseniz hepsinin imajı değişti.Mesela Ichigo'nun silahı ve giyimi, diğerlerinin tarzları değişti ve hepsini güçlenmiş şekilde gösterdiler ve bitmeden önce Ichigo Rukia'ya görüşeceğiz dedi.Sizin bilginiz var mı resmi bilgi bulamadım da forumlarda eğer bildiğiniz kesin cevap varsa yazar mısınız?
[Resim: 508445-gaara01_super.jpg]

Manga tamamen bittikten sonra başlar bence

Daha yeni izlemeye başlammış biri oolarak son arc'ın Quincy olduğunu söylemen beni mangaya yönlendirdi Tastey
Ichigo dan çon Ishida taraftarıyım şahsen Istiyorum
Bitirdiğimde bir araştırma yaparım haber niyetinde yazı byulursam eklerim X3
[Resim: tumblr_m6wxns0KIA1raifc8o1_500.gif]

mangaka yapımcının kızına asılınca tv tokyo ile anlaşması bitiyor resmi açıklama bu fazla ümitlenme, tv tokyo haricinde başka anime alan tv kanalıda yok baya bekler yani git yapımcıyı öldür en iyisi sen :D Istiyorum

zaten 2 quincy kaldı bi babası bide ishida iyi oku mangayı :D

Duyduğuma göre 2013'te devam edecekmiş.Bazıları da dediğiniz gibi manga bitince başlayacak diyolar.Hangisi gerçek anlamadım doğrusu Shy
[Resim: 508445-gaara01_super.jpg]

(27.08.2012, Saat:12:46)cutmeheart Adlı Kullanıcıdan Alıntı: zaten 2 quincy kaldı bi babası bide ishida iyi oku mangayı :D

Bu lafın banaysa fena ödetirim genç Hıh
iki tane olduğunu şahsen ben biliyorum Tastey
[Resim: tumblr_m6wxns0KIA1raifc8o1_500.gif]

alınana X3

Mangayı dikkatli okuması gereken sensin asıl abicim Tastey , quincyler geri döndü diyor.

[Resim: gintoki.png]

benim şimdiye kadar edindigim bilgilere göre 2013 te filmi gösterime girecek kasımın 15 inde ve 2017 de anime 366 bölümden kaldıgı yerden yani Ichigo nun matana (görüşürüz) dedigi yerden 300 bölüm daha eklemeyi düşünüyorlar. Zaten sonunu izlediseniz son yazmamıştı görüşürüz yazmıştı.

2017 olayını abartmışsın kardeş, olsa olsa 2013 deseydin de inansaydık.

[Resim: gintoki.png]

Bleach 2013'te tekrar başlayacak mı?
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi