Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Beelzebub Geniş-Kapsamlı (Tanıtım)

  • Derecelendirme: 4.8/5 - 5 oy
  • Beğen
5
Konuyu Beğen
6
#1
[Resim: 43312225905341328123.jpg]

Tanıtım: İblislerin kralı, oğlu Prens Beelzebub'u, dünyaya yollar. Ancak dünyayı yıkacak ve dengeyi yok edecek bu prens, halen bir bebektir. Diğer taraftan lisede okuyan bir serseri olan Tatsumi Oga, şartlar gereği, kendini bir anda Beelzebub adlı bu bebeğin bakıcısı olarak bulur. Bebeğin asıl bakıcısı olan Hilda, durumu Tatsumi'ye anlatır ancak saf kötüye ve çok güçlü kişilere bağlanan Beelzebub'u, Tatsumi'den ayıramaz. Dünyanın sonunu getirecek Beelzebub'a bakmak zorunda Tatsumi, yanından bir dakika bile ayıramadığı bu ufaklıkla ne yapacaktır ?

Karakterler!
Tatsumi Oga:
Oga güçlü bir savaşcıdır. Serideki olaylar Oganın beelzebubın dünyadaki babası olmasıyla başlıyor. Oganınnın beelzebubun dünyadaki babası olması nedeni ise Alaindelon'un gözünde Oganın güçlü, kibirli ve kendinden başkasını düşünmeyen bir karakter olarak şeytan kral icin ideal üst niteliklere sahip bir insan olmasıdır.

[Resim: e07f2c7b.jpg]

Kaiser de Emperana Beelzebub IV: Beelzebub veya Bebek Beel şeytan kralın en genç oğludur. Genellikle oganın sırtına tırmanır veya başındasında oturur. Kızdığında veya ağladığında kendiliğinden çevresindeki insanları çarpar(elektrik şoku). Oga olmadan ortalama bir insan cocuğundan daha zayıftır. Ancak ogayla temas ettiği zaman şeytani gücleri açığa çıkar.

[Resim: 70341705.jpg]

Hildegarde: Kısa ismi Hilda'dır. Şetyan kral tarafından secilmiş Beelzebubun şeytan bakıcısıdır(İkinci annesi gibidir.). En büyük karakteristlik özelligi gotik olarak giyinmesi ve AK-Baba adındaki bir kuşa binmesidir.
[Resim: horriblesubs-beelzebub-01-720p-mkv_snaps...57-511.png]

Takayuki Furuichi:
Ishiyamayla sınıf arkadaşıdır. Yeteneksiz ve pasif bir karakterdir. Sürekli ishiyamayla birliktedir. İshiyamadan daha zeki ama güçsüzdür. Sürekli ishiyamayla birlekte olduğu için başı derde girer.

[Resim: Takayuki_Furuichi.png]

Batim do Emuna Alaindelon:
Hildanın buyduğu altında çalışan ve boyutlar arası transfer yapan iblistir. Beelzebubı dünyaya getirip ishiyamaya vermiştir.
[Resim: 61A00B7B96A57AF246AEA0_Large.jpg]

#2
Güzel tanıtım olmuş elinize sağlık :D

[Resim: gintoki.png]

#3
Başlarda çok sevdim ama sonra yavaş yavaş standartlaşmaya başlasada eğlenceli bir seriydi.

Teşekkürler, tanıtım güzel.
[Resim: LGvBP.png]
[Resim: 15s9esp.jpg]

#4
Çok sevdiğim serilerden biridir. Beel boy karakterine hastayım. Çok sevimli velet :D Ayrıca animesi 60. bölümde mangadan ayrı bir gidişatla bitirilmiştir. Mangası da hala devam etmektedir.

#5
Güzel tanıtım Tastey İzledim zaten çok güzel...

#6
Beelbo idolüm ya :D

#7
Teşekkürler


    Beelzebub Geniş-Kapsamlı (Tanıtım)
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi