Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Bakuman Türkçe Altyazılı Fansub indir

  • Derecelendirme: 4.75/5 - 4 oy
  • Beğen
4
Konuyu Beğen
98
#1
Bakuman Türkçe Altyazılı Fansub indir

[Resim: HXWkA.png]


Tanıtım; Mashiro’nun yıllar önce kaybettiği amcası bir mangakadır. Artık bir ortaokul son sınıf öğrencisi olan Mashiro, piyasanın zorluklarını ve inceliklerini dinlediği amcasından sonra, aklından mangaka olmak ile ilgili bütün düşünceleri silmiş ve iyi bir okul bitirebilmeye odaklanmıştır ancak çok başarılı çizimleri vardır. Bir yandan da sınıflarındaki Azuki’den hoşlanmaktadır.
Aynı sınıftaki bir diğer öğrenci Takagi ise aslında sınıfının en zekilerinden olmasına rağmen hikâyeler yazmayı seven, dışa dönük karakterli bir gençtir. Aslında Takagi kendi hikâyelerini manga formatında çizebilecek bir ortak aramaktadır.
Bir gün not defterini okulda unutan Mashiro, defteri geri almak için okula geri döndüğü sırada Takagi’ye rastlar. Takagi, Mashiro’nun defterindeki çizimini görmüştür ve hemen kendisine ortaklık teklif eder. Mashiro ise bu teklifi geri çevirir.
Ancak Mashiro’nun bilmediği bir şey vardır: Sevimli ve utangaç Azuki, bir seslendirme sanatçısı olmak istemektedir ve çoktan bir prodüksiyon şirketi kendisiyle ilgilenmektedir.
Böylece Takagi ufak bir oyun oynar. Gece yarısı Mashiro’yu da alarak Azuki’nin kapısına giderler. Azuki’nin hayalini duyan Mashiro, kendini tutamayarak Takagi ile birlikte resimlerini kendisinin çizeceği bir manga yazacaklarını söyleyiverir. Bu manga animeye uyarlandığında ise seslendirmesini Azuki’nin yapmasını ister. Buna çok sevinen Azuki hemen kabul eder ancak Mashiro’nun bir isteği daha vardır: İkisinin de hayalleri gerçekleştiği zaman evlenmek ister. Azuki ise beklenmedik şekilde buna da evet der.
Mashiro’nun böylece artık manga çizmek için bir nedeni vardır. Şimdi sandıklarından daha yakın olan iki kafadar, Japonya’da bir mangaka olma yolundaki ilk adımlarını atacaklardır.(kaynak:agt)Klasör Linkleri


[Resim: tumblr_mqq0frejmy1sn361vo1_500.gif]

#2
Elinize sağlık
[Resim: DMkmQy.jpg]

#3
zaten herkez bilir güzel bi anime herkeze tavsiye ederim
[Resim: bvbbt.gif]

#4
Teşekkürler elinize sağlık Istiyorum
[Resim: tumblr_mlfhozq5ev1r5gkxho1_400.gif]


#5
Teşekkürler

#6
Mega ve Copy klasör'ü eklenmiştir.
Keyifli Seyirler Tastey
[Resim: tumblr_mj2mqi9Sae1qfbz1so1_500.gif]
[Resim: tumblr_mnfmzgEQIf1rnt61eo1_r1_500.gif]

#7
Taşekkürler

#8
Çok güzel bir seri eline sağlık X3
[Resim: anime_boys_crows_2000x1500_wallpaper_wal...5vw1w3.jpg]

#9
Death Note'nin ikilisi yapmış tabi güzel olacka seri Tastey

#10
Teşekkürler :D


    Bakuman Türkçe Altyazılı Fansub indir
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi