Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

[Ay Savaşçısı / Sailor Moon] Türkçe Anime İndir

  • Derecelendirme: 4.5/5 - 18 oy
  • Beğen
18
Konuyu Beğen
579
#1 Exclamation 
Anime Adı: Sailor Moon (Ay Savaşçısı)

[Resim: sailor-moon.jpg]
Bölüm: 1-46: Sailor Moon (Sailor Moon Classic)

[Resim: 20111121_TAEU_Newsletter_Sailor_Moon.jpg]

Konusu:
Usagi, ortaokula giden sakar, sulugöz, sevimli, neşeli sıradan bir kızdır. Bir gün Luna adında biri ile karşılaşır ve bu karşılaşmadan sonra hayatı değişir. Luna onu bir gezegen savaşçısı yapar. Amacı prensesi bulmak ve onu korumaktır. Ayrıca gümüş kristali de bulmalıdır. Gümüş kristali arayanlar yalnız onlar değildir. Kötü güçleri barındıran Karanlık Krallık'ta onu aramaktadır. Ve bunun için dünyaya savaşçılarını yollayarak hem enerji elde etmek hem de gümüş kristali aramaya çalışırlar. Ayrıca Smokinli Şovalye adlı bir savaşçı daha vardır. Smokinli Şovalye'de gümüş kristali aramaktadır. Ne Usagi'nin tarafında ne de düşmanın yanındadır ilk başlarda. Diğer 4 gezegen savaşçısının da ortaya çıkmasıyla büyük savaş başlar.

İndirme Linkleri (46/46)

1.Sezon Tüm Bölümler
Hide Post
Bölüm 47-89: Sailor Moon R / Romance / Return

[Resim: tumblr_m1pnf9rojA1r6ft0q.jpg]

Konusu:
Bu sezon iki bölümden oluşur. İlk bölümde Ail ve Ann adında iki yabancının dünyaya yerleşip kendi hayat ağaçlarını canlı tutabilmek için diğer canlıların enerjilerini çekerler. Diğer bölümde Chibi-Usa adlı küçük bir kız gelir ve gümüş kristali bulup geleceğe dönmek ister. Annesini kurtarmanın tek yolu bu olduğunu düşünür. Usagi ve Mamoru'nun geleceğinin ne olacağı bu bölümde görülür.


Hide Post


Bölüm 90-127: Sailor Moon S

[Resim: Sailor%20Moon%20S.jpg]

Konusu:
Bu sezonda Firavun 90 adlı düşman Kutsal Kupa'yı ele geçirerek dünyayı ele geçirmek istemektedir. Kutsal Kupa'yı meydana getirense üç tılsımdır. Üç tılsım da temiz yürekli 3 insanın içinde bulunmaktadır. İç savaşçıların yanısıra dış gezegen savaşçılarıda bu bölümde görünür. Dış gezegen savaşçılarının amacı üç tılsımı bulup Kutsal Kupa'yı düşmandan önce bulmaktır. Usagi'nin gayretine rağmen iç ve dış gezegen savaşçıları görevleri yüzünden iyi anlaşamazlar. Ayrıca Chibi-Usa ailesinden izin alarak savaşçı eğitimi almak için gelecekten gelmiştir.


Hide Post


Bölüm 128-167: SailorMoon Super S

[Resim: 732350_sm%20super%20s.jpg]

Konusu:
Kraliçe Nehelenia uykusundan uyanmış ve ay tutulması esnasında dünyaya gelmiştir. Ölü Ay Sirki kendi savaşçılarıyla birlikte saklandıkları üsleridir. Nehelenia, Pegasus'un altın boynuzu ele geçirerek dünyaya hükmetmek ve Prenses Serenity'nin mahvolduğunu görmek istemektedir. Pegasus, yüreği temiz duygularla olan ve harika bir dileği olan bir insanın içinde düşler aynasında gizlidir. Düşler aynası ise iç gezegen savaşçılarından birindedir. Ayrıca Chibi-Usa'nın kedisi Diana'da onun yanına gelir.


Hide Post


Bölüm 167-200: Sailor Moon Stars

[Resim: Sailor%20Stars%20Music%20Collection.jpg]

Konusu:
Sailor Moon'un son sezonu. Chibi-Usa geleceğe gitmiştir. Mamoru'da Amerika'da öğretim görmek için gitmiştir. Usagi'nin arkadaşları yanında olmasına rağmen yalnız kaldığını hissediyordur ve işin kötü yanı Mamoru'dan haber alamıyordur ve bunu da arkadaşlarına söylemez. 3 Işık adlı pop şarkı grubu Usagi'lerin okuluna kayıt olurlar. Hatta Usagi ile aynı sınıfa düşerler. Bu sezonda en güçlü düşman olan Galaxia vardır. 3 ışık grubu da kendi gezegenlerini yok etmiş olan bu düşmana karşı savaşmaktan bir yana kendi prenseslerini bulmaya gelmişlerdir. Galaxia'nın amacı tüm değerli yıldız tohumlarını ele geçirerek kainata hükmetmektir.


Hide Post

[Resim: tumblr_m6wxns0KIA1raifc8o1_500.gif]

#2
Neyse Teşekkürler :)

#3
Ovv teşekkürler
Eğer Birinin Acısını Paylaşmazsan, Onu Anlayamazsın. Ama Sadece Onları Anladın Diye, Onlarla Aynı Fikirde De Olamazsın -Pein

[Resim: 6Y83OP.gif]


#4
Eline sağlık abla hemen bunu arşive alıyorum :D
[Resim: DMkmQy.jpg]

#5
ay savaşçısının özel bölümlerinin de türkçe altyazısı var mı acaba?

#6
Tüm Linkler Tamamlanmıştır.

Edit: Özel Bölümlerin Likleri de mevcuttur.
Buradan Tüm Özel Bölümlere ve Filmlerine Ulaşabilirsiniz.
[Resim: tumblr_m6wxns0KIA1raifc8o1_500.gif]

#7
teşekkürler elinize sağlık

#8
Neden gizli içerik oldu ki sanki.Ben şimdi biraz üzüldüm Noooo [/font]
[font=Times New Roman]

#9
Ahhh canım yorum yazmak ne zor gelmiş öyle sana Tastey
Halbu ki biz bu linkleri arayıp bulup link kontrolü yaparak baya vakit harcamıştık tühhh olmadı şimdi Ciddi
[Resim: tumblr_m6wxns0KIA1raifc8o1_500.gif]

#10
eline dağlık


    [Ay Savaşçısı / Sailor Moon] Türkçe Anime İndir
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi