Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Ao Haru Ride

• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • Beğen
0
Konuyu Beğen
5
Tür: Romantik, Okul, Dram, Komedi, Hayattan Kesit, Shoujo
Bölüm Sayısı: 12
Yayın Tarihi: 8 Temmuz 2014

Animenin mangasını okumadığımdan dolayı karşılaştırma yapamayacağım.
Animeye ise ayrı bir güzel. 1.-2. ve 3. bölümler oldukça iyi ilerliyor. Umarım ilerleyen bölümlerde bozulmaz.

Spoiler:
[Resim: tumblr_n8puf41gzI1rdtb6xo1_500.gif]
[Resim: tumblr_n92xpmT9jb1r3rdh2o1_500.gif]
[Resim: tumblr_n99lwlP8eI1rkokebo1_500.gif]
[Resim: tumblr_n99zyvJM0q1s1c2y9o1_r2_500.gif]
[Resim: self_portrait__5_by_panres-d4ha65d.jpg]
resim benim çalışmam ve imzamı kendim yaptım

~Last Game , The Bride of the Water God ve Anikeyf e dergi Editör~

Aynen iyi ve güzel ilerliyor bozulması uygun olmaz
[Resim: gif11.gif]

Mangası güzel olduğundan animeside güzel olur diye düşünüyorum Tastey Animesinde mangasındaki bir çok yeri atlamazlar umarım. Ciddi

Atlayacaklarını sanmam. Yani inşallah. Da mangadaki çizimler tabi daha iyi olacaktır ama sanki daha da yumuşaktılar. Anime biraz daha keskin hatlardan oluşuyor gibi. 12 bölüm olacakmış Nerde bitirecekler yahu?

Animesi güzel ama çizimleri biraz daha güzel olabilirdi. Mangasını okumadıysanız kesinlikle öneririmAtesligozler çok ayrı bir havası ve belki de -yukarıdaki arkadaşın yorumuna katılıyorum- çizimleri daha yumuşak olduğu içindir.

Animesi de çıktığına göre artık tamamen Live Action u bekleyebiliriz Istiyorum ama live acitonu biraz daha drama dayalı olacak gibi görünüyor-30 saniyelik treasera bakarsak- çok umutluyum açıkçası Atesligozler

O değil de Ao Haru Ride gibi güzel bir manganın çok takipçisi yok diye üzlürken hem animesinin hem de filminin çıkması çok güzel bir şey Istiyorum

Bide bana göre %95 oranında yeni sezon gelir hem animeside tutuldu X3

Why not settling on games that is fun and at the same time your earning. Well itll make suspense because of the game as well but dude just try it and it gave me hope while pandemic is real rn. Play Baccarat Online: Find the Right Website for You

Ao Haru Ride
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi