Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

anime istek

• Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • Beğen
3
Konuyu Beğen
5
Harukanaru Toki no Naka de nin yayınlanmamış serileri var ingilizce olarak kissanime.com da var ayrıca romantik harem reverse animelerini daha çok yayınlarsanız sevinirim.Birde Hatenkou Yuugi eski bir anime ama güzel bir seri fazla oldu ama şimdiden tşk.ler arkadaşlar herşey için:)

olumlu yada olumsuz bir cvp yazılsaydı keşke neyse tşk.ler
[Resim: GnYr76.gif]

"Harukanaru Toki no Naka de" bunun çevirisi var diye hatırlıyorum ben. Sallama olasılığım da yüksek tabii ki X3

Harukanaru - Maihitoyo İzle

Harukanaru - Shiroki Ryuu No Miko İzle

=> Sallamamışım bak, çevirisi var Tastey

"Hatenkou Yuugi" bunu bir yerden hatırlıyor gibiyim ama sanırım çevirisi yoktu.
Bu sezon seri alamam ama yaz sezonunda belki toplu çevrilip verileblir (Pretear'da olduğu gibi)

Not: Ayrıca ben daha yeni gördüm, gören de olmadığı için cevap verilmemiştir. Yoksa (Olumlu-Olumsuz) cevapsız bir istek bırakmayız Tastey

[Resim: tumblr_m6wxns0KIA1raifc8o1_500.gif]

aynn bende fark ettim

verdiğiniz cvp için tşk ler ikş seriyide izledim evet var bir serisi daha var türkanimede şuan ikincisinden sonrası yok ismi
Harukanaru Toki no Naka de : Hachiyou Shou çevirmen arkadaş yoğun olduğundan çevirisini yapamıyor yinede sizlere ve emeklerinize çok tşk.ler gerçekten iyiki varsınız:)
[Resim: GnYr76.gif]

@ecem_yuki , İsteğin üstünden uzun bir süre geçmiş ama ne diyelim ''sabreden derviş muradına ermiş'' X3
Seriyi TAÇE çeviriyor şuan BURADAN ulaşabilirsiniz.Keyifli Seyirler Tastey
[Resim: tumblr_mj2mqi9Sae1qfbz1so1_500.gif]
[Resim: tumblr_mnfmzgEQIf1rnt61eo1_r1_500.gif]

anime istek
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi