Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Aldnoah 2.Sezon

  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • Beğen
1
Konuyu Beğen
2
#1
Uyarı:Bu yazıda yer alan içerikler, Aldnoah.Zero serisinin ilk sezonunu izlemeyenler için spoiler niteliği taşımaktadır.

[Resim: aldnoah-zero.jpg]

Güçlü kadrosu, sağlam olay örgüsü ve bunu takiben ortaya koyduğu ses getiren finaliyle Aldnoah.Zero, haberi duyulduğundan beri ikinci sezonunun iple çekildiği seriler arasında yerini almıştı. 11 Ocak ayında yayımlanmaya başlayacak yeni sezonuna fazla kalmamışken; Aldnoah. Zero 2’de izleyicileri nelerin beklediğine dair kafalarda fikir oluşturabilecek görseller de bir bir paylaşıldı.
12 bölümlük ilk sezonun ana karakterler Inoha ve Asseylum’un takipçileri şok eden ve fazla aktif olmasa da bir başka ana karakter Slaine’i farklı bir konuma taşıyan trajik ölümüyle (en azından izleyiciye öldüklerinin düşündürülmesiyle) sonlanması, izleyicileri ikinci sezonun içeriği konusunda düşünmeye sevk etmiş; yeni görsellerin yayımlanmasının ardından Asseylum’un hayatta kaldığının ortaya çıkması ise “Acaba Inaho da yaşıyor mu?” sorusunu beraberinde getirmişti.Üstte yer alan ve Eir Aoi’den gelecek Genesis isimli kapanış parçasını da duyabileceğiniz yakın zamanda yayımlanmış ikinci sezon tanıtım videosu bu soruya cevap vermezken Tokyo, Shinjuku İstasyonu’nda önümüzdeki üç gün boyunca sergilenecek yeni bir poster Aldnoah.Zero severleri oldukça şaşırtacağa benziyor. Çünkü aşağıda göreceğiniz serinin yeni görseline ait bu poster, Slaine tarafından kafasından vurulan Inaho’ya benzerliği ile dikkat çeken bir kişinin arkadan görüntüsünü içeriyor.

[Resim: aldnoah-zro.jpg]

Bu kişi Inaho mu? Inaho ise nasıl hayatta kaldı? Eğer izleyiciler nasıl şaşırtılır diye sorarsanız Aldnoah.Zero serisi -daha doğrusu serinin bu huyuyla meşhur senaristi Gen Urobuchi- bu sorunun cevabını gayet iyi biliyor gibi.
Yeni sezonun pek çok soruyu yanıtlaması ve etkileyici bir dönüş yapması dileği ile…

Kaynak:AnimeFantastica
[Resim: anime_boys_crows_2000x1500_wallpaper_wal...5vw1w3.jpg]

#2
İyi çalışma olmuş Tastey

Cevabını mı Confident
[Resim: ZAN8W0.jpg]
İmzaya tık tık

[Resim: orZvER.jpg]

[Resim: l7EPzQ.jpg]


#3
[quote='boyraz' pid='77946' dateline='1417701118']

[Resim: aldnoah-zero.jpg]

Slaine'nin bu resmine bayılıyorum ya Shy


    Aldnoah 2.Sezon
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi