Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Görüntüleme Modu Konu Görünümü | Tam Görünüm
Mitsudomoe

 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rurouni
♥ İnori ♥

Editör

width=200 height=200


Yorum Sayısı:   2,065
Üyelik Tarihi:   28.07.2012
Rep Puanı:   34
Şu anki Konumu:   Çevrimdışı
Yorum Sayısı: 2,065
Üyelik Tarihi: 28.07.2012

Anikeyf Puan: 6,883.96Ap

Ürünler: (Tüm ürünleri görüntüle.)
Ruh Hali: Yorgun
Yorum: #1
Mitsudomoe - 20.10.2012, 12:57
(Bu konu en son: 20.10.2012 tarihinde, saat: 13:07 düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: Rurouni.)

[Resim: 262tb40.jpg?t=1285276036]

Anime Türü : Komedi,Okul
Bölüm Sayısı : 13
Anime Kategorisi : Tv Serisi
Çevirmenler : Aequitas
Kodlayıcı : sardaukar
Karaoke : Aequitas
Son Kontrol : Aequitas
Zamanlama : Aequitas

KONUSU

Yabe Satoshi'nin hayali bir ilkokul öğretmeni olmaktır. Ve bu hayalini gerçekleştirir, fakat gittiği okulda Japonya'nın en sorunlu üç öğrencisi, Marui Üçüzleri olduğunu bilseydi herhalde böyle bir hayali olmazdı. Anime genel olarak Yabe-sensei, Marui üçüzleri ve sınıf üstüne kurulu. Çılgın ve normal olmayan karakterler ile, yanlış anlamalar ile üzerine dayalı, Marui üçüzlerinin macerasını anlatıyor.

Kısa Karakter Tanıtımları :

Spoiler:
Yabe Satoshi
[Resim: 90544.jpg]
İlkokul öğretmeni ve ilk öğretmenliğini kendisi için çok zor, aksiyon ve bir o kadar da şaşırtıcı geçireceği bir yerde yapıyor. Marui üçüzleri ve yanlış anlaşılmalar ile başı belada.

Marui Futaba
[Resim: 84799.jpg]
Marui üçüzlerinin ortancası. Saf, iyi kalpli ve yetişkin bir adamdan daha kuvvetli. Göğüs takıntısı var.(Fakat kendisinkilere değil)

Marui Hitoha
[Resim: 84800.jpg]
Marui üçüzlerinin en küçüğü. Duruma göre kardeşler arasındaki en güçsüz ve en güçlü üye olabiliyor. Sevdiği şeyler; ecchi dergiler, Chikubi ve Gachi Rangers.

Marui Mitsuba
[Resim: 97667.jpg]
Marui üçüzlerinin en büyüğü. Sadist bir kişiliği var ve yeri geldiğinde babasını bile tanımaz. Belki de serinin en komik karakteridir.

NOT : Seri arada sırada bel altı espri de içerebiliyor.

Hotfile Linkleri

1. Bölüm : Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
2. Bölüm : Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
3. Bölüm : Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
4. Bölüm : Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
5. Bölüm : Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
6. Bölüm : Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
7. Bölüm : Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
8. Bölüm : Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
9. Bölüm : Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
10. Bölüm : Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
11. Bölüm : Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
12. Bölüm : Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
13. Bölüm : Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
14. Bölüm : Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Rar Şifresi :
Spoiler:
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.


Hotfile ile beklemeden indirmek için bu siteyi kullanabilirsiniz
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

[Resim: DMkmQy.jpg]
Alıntı
Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mitsudomoe Zouryouchuu Rurouni 0 759 20.10.2012 13:17
Son Yorum: Rurouni

Hızlı Menü:


İletişim | forum.Animekeyfi.tv | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi