AnimeKeyfi - Türkçe Anime & Manga

Orjinalini görmek için tıklayınız: [Bleach] Anime ve Manga Spoiler Bölümü
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Seriyi bitirip mangasına hızla el atmak farz olmuştu...
Baktımda kahretsin tam can alıcı noktada kaldı Noooo

O Yamaji gururunu yenilip kolunu tedavi ettirmezse sonu öyle biter tabi, nedense içim hiç cız etmedi Tastey
Ama Asabe'de üzüldüm ya... Sen 200 yıl kullanma bir kullan fısss...
O sonradan çıkan Mutant Shinigami-Quincy karışımı herif "ah benim canım oğluşum nasıl özleidm seni" filan diye atlarsa Kurosaki'nin boynuna hiç şaşırmam Tastey

Edit: danqer artık spolarını sana sopa olarak geri döndürebilirim... Nihahhaha Confident
içini iyice dökmüşsün :D
Rahatlamam gerekti Confident
İlkeeeee Onfire
O uno hana beni şaşkın ördeğe çevirdi...
Hiç aklıam gelmezdi öyle bir güce sahip olacağı ki hoş baskıcı bir gücü olduğu belliydi ama böylesini hiç beklemiyordum pöh Atesligozler
Ya bu Kisuke Urahara denilen herif tam olarak kim? :D
Urahara, eski takım kaptanı ve sürgüne gönderilmiş zeki herifin dibi X3
O robotsu insan karışımı olan bilim takımının kaptanı urahara gidince oraya yerleşti.
Zaten Eleman bir buluş yaptı; Yanlışlıkla Rukia'nın içine kaçtı derken olay büyüdü Aizen kafa tuttu hapsi boyladı filan... Olayları başlatan adam yani Onfire O olmasa Bleach olmazdı Atesligozler
Ayrıca Bleach de Urahara kadar zeki ve eğlenceli başka adamda yoktur benim görüşüm tabi bu :D
542. Mangaya göre olaylar daha bir derinleşti...

İki kılıç ortaya attılar, birisi tantuni kesen kama türünde bir şey ( Kılıç demeye 100 şahit gerek) birisi de uzun kaba bir şey...
Görünümleri itibariyle bence hiç güzel tipleri yok şahsen işlevlerinden pek bir şey beklemem Ciddi
Ama bir fanartta gördüm, uzunu yay kısayı ok gibi tutmuş... Yeni teknikler göreceğimiz kesin de böylesi olursa tadından yenmez Istiyorum Ya da bunlar ilk formudur büyüyüp gelişi biz de güzelleşiriz Istiyorum
İkisini de birleştirip daha güçlü bir silah haline de gelebilir bilemedim alternatifler çok...

Her şey bir yana açıklayıcı kısımlar sanki yavaş yavaş bitiyor, en büyük gizemler ortaya çıktı (Daha büyük gizem kaldıysa artık Kubo'nun hayal gücüne taparım X3 ). Yakında savaş başlar ama asıl merak ettiğim Ishıda-Kurosaki karşılaşması *-*
Ishıda girdiyse vardır bir bildiği ki bence ıshıda, kilit bir karakter... Sadece babası ve dedesini biliyoruz ve birazda kendi uğraşıyla güçlendiğini filan... Annesi de muhtemelen oradaki hizmetçi filandır. Ya da bir bakıyorsun onun anası da shinagami filan olurmuş Kurosaki'nin dişine bir rakip olur falan filan Atesligozler

Ama bence manga çok kesintili gidiyor -.-
Ölen güçlü hollowlardan ulq, grim. filan öldüklerinde cehenneme postalanmışlardır. Bir ara animede oradan kaçacak bir grubu göstermişlerdi. Quincy savaşının ortasında "Hoppaaa biz geldik!" deyip çıkarlarsa şaşırmam Scared

Ayrıca Sadece Kurosaki'de güçlerin toplanması da sanki biraz saçma olmaya başladı, kardeşlerinin biri hadi biraz bir şeyi var da diğerinde de en son 1-2 kıpırdanma olmuştu. O zaman bu kızlarda da böylesi bir güç saklı Atesligozler

Aizen'de geri çevirdi bunları ama ne yapmaya hala orda anlamadım ya da şöyle diyeyim;
"Aklından kaç tilki geçiyor da hala orada oturuyor?" Adam elinin tersiyle geri çevirdi nasıl bir gurur var anlamadım Ciddi

Pöh işin özü bu BLEACH'ten daha ne hikayeler çıkar var ya Psychotic
Tadından yenmez Secret-laugh
Ishıda nın annesi zaten eskiden hizmetçiydi abla :D Kurosaki nin anası shinigamiye kaçmadan önce Ishıda nın babası ile evlencekti ve yaşadıkları evdeki hizmetçide Ishıda nın annesi :D

Onun dışında ölen arrancarlarda bence geri gelecek Aizen filanda büyük ihtimal hepsi ekip olur topluca giderler yardırırlar :D

Bu arada Renji yi göremedim bayadır mangada :D Onu naptılar geri mi postaladılar :D
Eğitimi bitmiştir onun ya geri gitmiştir ya da orada bir yerde hala sınavdadır ama gitmiştir o ya Tastey
Belki o hizmetçinin de ayrı bir gücü vardır, ben beklerim şahsen öyle bir performansı Kubo'dan X3
Ishida göreceksiniz bak olay yaratacak *-* Zaten düşman tarafa gitmesiyle ayrı bir konuma girdi gerisi Allah Kerim Confident
Sayfalar: 1 2